SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobry Gainer z Afrika ,zmasowalem sie. a jak %-) SPAM POST +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10811
walić białko, do***aj troche libolu i wszystko bedzie grać

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4805 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35431
Pierole libol
Narazie bialko

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10811
to jest prawidłowe podejście! pjerdolić libol! prosto w trica

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23151

Adrian a Ty jak? gotów na mature?

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogóle



matura to ście ma
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4805 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35431
jest moje bialeczko





Zmieniony przez - maciekslu1 w dniu 2010-04-27 15:35:04

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30617
o kierwa, ale się dzisiaj namęczyłem


dobry panowie

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16440
siema, kierwa wchodze z bananem do domu po za***istym dniu w szkole, wchodze na nk i c***.. jak mnie takie cos irytuje... pajacowanie i grożenie z fikcyjnych kont. jakis ktoś mi pisze, zebym przestał pisac u pewniej dziewczyny w profilu cwaniaczenieee


a najfajniejsze jest to, że tą dziewczyne znam sporadynczie, tak o na czesc..

a i jeszcze to jakaś inna dziewczyna mi grozi żebym nie pisał

chociaż niewiadomo, moze to jakis badol sie podszywa

Zmieniony przez - nastukafsy w dniu 2010-04-27 16:00:51

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
hehe jak dobrze pojdzie bede mial miejsce w 1 rzedzie na najblizszym KSW za free
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30617
czemu tak?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg?

Następny temat

nietypowe pytanie

Shoty
Polecane artykuły