SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

20 i siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 422
Na początek chciałem żeby mnie nie linczowano, gdzieś widziałem podobny temat ale tam tą osobe nazwano trollem i innych pare rzeczy.

Przez rok zajmowałem się wychudzeniem + dobraniem swojej sylwetki. Teraz chcę się zapisać, na siłownie tylko jedno pytanie, czy efekty będą zadowalające i po jakim czasie...
Mam 20 lat i nie miałem przedtem styczności z ćwiczeniami siłowymi, co chciałbym uzyskać? Nabranie mieśni to przede wszystkim.

Moje pytanie, czy w wieku 20 lat jeszcze warto? Dodając że nie mam zamiaru bycia kulturystą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
Tkanki tłuszczowej nie da się zredukować miejscowo, przede wszystkim potrzebna jest dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, bo bez tego ani rusz. Wykonuj tez treningi aerobowe.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8686
Czy jeszcze warto ?
Człowieku, masz 20 lat, dopiero odpowiednio uformował Ci się szkielet ; )
Co do efektów to nikt tego Ci nie powie, to sprawa indywidualna, ile z siebie dasz, tyle dostaniesz.
Łap za sztangę i do roboty, powodzenia ; )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12781
Jasne, że warto. Zawsze warto.
Nie zastanawiaj się tylko ćwicz!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36788
Weź się za dobrą michę, dobry trening i będziesz miał efekty :D Ale weź pod uwagę ze nie szybko :)

"Kto walczy czasem przegrywa, kto nie walczy przegrywa zawsze" - Reinhard Hess.

Ave Silesia

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
znam osoby, które po 50 się wzięły za siłownie i teraz nie potrafią bez tego żyć
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
Oczywiście ze warto, co do efektów to j/w sprawa indywidualna, ale napewno jakieś zmiany na plus będą

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7443
ja piedole to ja już emeryt jestem,a tak na poważnie trenuje rok i jestem zadowolony z efektów ,choć niemam już metabolizmu dwudziestolatka i wszystko przychodzi mi o wiele trudniej niz napewno tobie ,więc nie zadawaj głupich pytań tylko bierz sie za miche ,i walcz z cięzarami,,,,pozdro

To nie jest droga do szczęscia,szczęście jest w drodze,,,

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10101
w pewnym numerze MD kiedys czytalem taki art że koleś miał te 30 lat to samo pytanie padło czy nie zapozno

odpowiedzieli mu tak
za pózno ale na co jezeli chcesz byc drugim mr olympia chcesz miec plecy jak dennis wolf to lepiej kup szachy i graj z kolegami natomiast jezeli chcesz miec sylwetke typowa fit to nic tylko zaczynac takze w twoim przypadku drugi wariant

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3627
idź i walcz z obciążeniem

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 719 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7446
pamietaj o misce i poprawnym treningu zebys nie marnował czasu:)

,,Suck It Up"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
nie ma na co czekać, 20 lat :P hmmm j/w u wszystkich :P micha-trening, trening-micha. Poczytaj forum, ułóż plan treningowy, poproś o dobrą ocenę kogoś kto "się zna", ułóż dietę, weź się zmotywuj, tak mega mega i będzie git:P miejmy nadzieję że nie zostaniesz sezonowcem :P

OTHER CAR AUDIO- Montaż profesjonalnych instalacji car audio do wszystkich modeli samochodów tych nowych i tych starszych :D w okolicach Tarnowa (małopolskie) ZAPRASZAM [email protected] lub sms 796174489 gg 7770921

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja kolana - proszę o rozpisanie planu treningowego!!

Następny temat

Prośba do przestawicieli Marbo i Keltona.

electro
Polecane artykuły