SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20 i siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422
ja jednak myślałem żeby poradzić się u instruktora na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zaszkodzi sie poradzić tu na SFD jest z pewnością kilkunastu instruktorów lub ludzi znających się równie dobrze na tym co robią :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3627
wskocz do działu
https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html i na bank coś znajdziesz
https://www.sfd.pl/Dzienniki_treningowe_dla_początkujących-f162.html 

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworogłowe ud),
3.Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie-(dwugłowe ud),
4.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce-(klatka),
5.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),
7.Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu),
8.Martwy ciąg na prostych nogach sztangą położoną na podwyższeniu-(proste grzbietu),
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
10.Pompki na poręczach-(tricepsy),
11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona),
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki).

-najlepiej ćwiczyć 3 razy w tygodniu,co drugi dzień,
-zawsze należy zaczynać od 10-cio minutowej rozgrzewki(bieg i ćwiczenia rozciągające),
-czas treningu,w zależności od liczby obwodów,wynosi od 20 do 40 minut(bez rozgrzewki),
-wszystkie ćwiczenia powinno wykonywać się w dość szybkim tempie w 12-15 powtórzeniach,
-progresja:zaczynamy zwykle od 1-2 obodów,a dochodzimy do 4 obwodów w czasie jednego treningu.
Inny wariant obciążenia w ACT polega na tym,że na każdej stacji ćwiczymy non stop przez 30 sekund,a następnie przez 90 sekund odpoczywamy przechodząc do następnej stacji.Jest to wariant wytrzymałościowy.Po każdym obwodzie przerwa wypoczynkowa od 3 do 5 minut.


trening dla ciebie na nastepne 2-3 miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
zauważyłem ,że każdy tu mówi o efektach treningu ,a nikogo nie interesuje radość z pokonywania własnych słabości i ostrego zapier dalania na siłce ,ale to nie przychodzi od razu dopiero z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5668
Na początek najważniejsze jest zdobycie odpowiedniej wiedzy, bo to podstawa w każdym sporcie. Polecam ci krótką lekture: http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Łap za sztange i pamiętaj->COCO JUMBO I DO PRZODU

Coco Jumbo i do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422
oj dzięki
nie mam pojęcia jak miałbym wykonać ćwiczenie nr.7...zaglądałem do atlasu ale bezskutecznie
Rozumiem że te 12 ćwiczeń wykonywane na jeden dzień, miałem kolegę który uczęszczał na siłownie i za każdą inną wizytą ćwiczył co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Jest w atlasie, tylko kolega chyba zle napisał bo miało być Ściąganie drążka wyciągu, a nie podciąganie.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#9
tu masz link do tego ćwiczenia (gif 9.)

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422
OK, teraz w piątek mam zamiar wybrać się do siłowni, nie byłem do teraz ze względu na ból łopatek (po treningu z hantlami w domu). Jeszcze jakby ktoś mógł potwierdził że plan który podał hilde (za co MU jestem bardzo wdzięczny) jest dobry na start...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3448
Jeśli dopiero zaczynasz trenować to będziesz miał bardzo dobre wyniki, ale na początku nie przesadzaj z obciążeniem, zrób ogólnorozwojowy wstęp (4-6tygodni), gdzie nie bierzesz bardzo dużych ciężarów, ale najważniejsza jest dokładność. Po takim rozgrzaniu zrób jakieś 6tygodni na masę, dzięki czemu zwiększysz swoją masę mięśniową. Potem zacznij trening na siłę i kształtuj swoje mięśnie. Powodzenia.

PS. O środkach typu kreatyna na początku nie myśl, jeżeli nie masz czasu na tworzenie zbilansowanej diety to wspomagaj się odżywkami typu gainer/białko.

Do sukcesu nie ma żadnej windy.
Trzeba iść po schodach.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja kolana - proszę o rozpisanie planu treningowego!!

Następny temat

Prośba do przestawicieli Marbo i Keltona.

WHEY premium