Szacuny
0
Napisanych postów
27
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
422
Na początek chciałem żeby mnie nie linczowano, gdzieś widziałem podobny temat ale tam tą osobe nazwano trollem i innych pare rzeczy.
Przez rok zajmowałem się wychudzeniem + dobraniem swojej sylwetki. Teraz chcę się zapisać, na siłownie tylko jedno pytanie, czy efekty będą zadowalające i po jakim czasie...
Mam 20 lat i nie miałem przedtem styczności z ćwiczeniami siłowymi, co chciałbym uzyskać? Nabranie mieśni to przede wszystkim.
Moje pytanie, czy w wieku 20 lat jeszcze warto? Dodając że nie mam zamiaru bycia kulturystą
Szacuny
497
Napisanych postów
18907
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
65886
Tkanki tłuszczowej nie da się zredukować miejscowo, przede wszystkim potrzebna jest dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, bo bez tego ani rusz. Wykonuj tez treningi aerobowe.
Szacuny
3
Napisanych postów
284
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8686
Czy jeszcze warto ?
Człowieku, masz 20 lat, dopiero odpowiednio uformował Ci się szkielet ; )
Co do efektów to nikt tego Ci nie powie, to sprawa indywidualna, ile z siebie dasz, tyle dostaniesz.
Łap za sztangę i do roboty, powodzenia ; )
Szacuny
1
Napisanych postów
135
Wiek
45 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
7443
ja piedole to ja już emeryt jestem,a tak na poważnie trenuje rok i jestem zadowolony z efektów ,choć niemam już metabolizmu dwudziestolatka i wszystko przychodzi mi o wiele trudniej niz napewno tobie ,więc nie zadawaj głupich pytań tylko bierz sie za miche ,i walcz z cięzarami,,,,pozdro
To nie jest droga do szczęscia,szczęście jest w drodze,,,
Szacuny
9
Napisanych postów
893
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
10101
w pewnym numerze MD kiedys czytalem taki art że koleś miał te 30 lat to samo pytanie padło czy nie zapozno
odpowiedzieli mu tak
za pózno ale na co jezeli chcesz byc drugim mr olympia chcesz miec plecy jak dennis wolf to lepiej kup szachy i graj z kolegami natomiast jezeli chcesz miec sylwetke typowa fit to nic tylko zaczynac takze w twoim przypadku drugi wariant
Szacuny
3
Napisanych postów
42
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
264
nie ma na co czekać, 20 lat :P hmmm j/w u wszystkich :P micha-trening, trening-micha. Poczytaj forum, ułóż plan treningowy, poproś o dobrą ocenę kogoś kto "się zna", ułóż dietę, weź się zmotywuj, tak mega mega i będzie git:P miejmy nadzieję że nie zostaniesz sezonowcem :P
OTHER CAR AUDIO- Montaż profesjonalnych instalacji car audio do wszystkich modeli samochodów tych nowych i tych starszych :D w okolicach Tarnowa (małopolskie) ZAPRASZAM [email protected] lub sms 796174489 gg 7770921