SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST: Split vs Fbw "Rywalizacja dwóch Krakusów o mase" - pods.str.41!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
jechałem splitem od wakacji 09, tym treningiem co teraz jakieś 3 miesiące , więc od maja chcę na FBW wejść:) pytanie mam do was jaka jest wskazana przerwa po takim okresie 1-2 tygodnie?
Przez które wogule nic nie robić ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Lipa ten FBW
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
nie wierze :) ale nawet przez wakacje pociągnąć fbw , odpocząć od splita

jak tam postępy Eltoro ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6844
kiedy podsumowanie panowie..?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36585
Dla mnie fbw średnio się spisuje 3dni troche za mało
Slayerek robi teraz test, zobacz na jego trening- możesz spróbować;)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
U mnie słabo bo cały tydzień leczyłem kaca
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
bleizer hmm w tym tygodniu chyba:) piatek-sobota? dogadamy się jeszcze

Daniel widziałem ten trening ale jakoś średnio go widzę , a 3 dni mało? Ale ja teraz jadę 3 dni i jest w sam raz, ciężko znaleźć czas na 4 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
No bo wypadły mi dwie imprezy niestety mocno zakrapiane grrr, ale teraz już się nie dam wyciągnąć nigdzie przez najbliższe 2-3miesiące ...

Pocisne ostro ten tydzień na końcówkę.

Co do FBW to napiszę co nieco w podsumowaniu o nim.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28379
FBW 3 razy w tygodniu wykonywane na odpowiednim poziomie intensywnosci daje tak popalic ze na 4rty trening brak siły... Przysiady, podciaganie, wycisk klata, dipsy + sztanga biceps, bądz MC, cieżkie wiosło, wycisk bary, wycisk wąsko + hantle biceps. Te dwa zestawy wykonywane z dużą intensywnościa = siła i masa rosnące w oczach. Oczywiście najlepiej przeplataj ze splitem ale to już zależne od samopoczucia i cyklu treningowego pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
Dzień 52


śniadanie
80gr owsiane + mleko ok 250ml+ słonecznik 30 gr+ 2 jajka + banan ok 120gr

między posiłkami mono 5gr


2 posiłek
gainer 70gr +
białko 15gr + mleko 200ml + woda + 30gr orzechów


3 posiłek
pierś z kurczaka ok 110gr+100gr ryżu+ słonecznik 30gr

XP

4 posiłek
kurczak + ryż brązowy 100gram + ogórek

5 posiłek

pomidorowa z makaronem + noga z kurczaka:)

6 posiłek
30gr białka z wodą i 10ml oliwy

Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-04-19 21:44:48
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaba, melatonina czy 5-htp ??

Następny temat

Pomper a ciśnienie?

electro
Polecane artykuły