SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST: Split vs Fbw "Rywalizacja dwóch Krakusów o mase" - pods.str.41!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Dla każdego dobre co innego Trzeba próbować
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
dzień33

dzień zacząłem od tego iż dostrzegłem ,że mi się białko kończy , zawiesiłem się jakoś z tym i nie zamówiłem wcześniej przez neta i musiałem na mieście kupić bo pewnie z sklepu sfd nie przyszło by mi przed świetami:)
i przeglądając allegro i oferty sklepów w krk wybrałem:





jedziemy dalej

posiłek 1
75 gram płatków+ 250 ml mleka+ 30 gr orzechów arachidowy+100gram jaja kurze całe + banan 120gram


posiłek 2

70 gram Gainera+ 10 ml oliwy + 35gram słonecznika+200ml mleka

posiłek 3
ryż brązowy 100gram + sos pomidorowy + 130gram kurczaka


TRENING

klatka
wyciskanie na płasko
1 seria 60kg x 12 powt.
2 seria 65kg x 8 powt.
3 seria 70kg x 8 powt.
4 seria 70kg x 8 powt

wyciskanie hantli na skosie w góre
1 seria 22kg x 10 powt.
2 seria 22kg x 8 powt.
3 seria 24,5kg x 8 powt.
4 seria 24,5kg x 8 powt.

rozpiętki
1 seria 12,5kg x 10 powt.
2 seria 14,5kg x 8 powt.
3 seria 14,5kg x 8 powt.

pompki na poręczach
3 seria po 10 powtórzeń

BICEPS
uginanie ramion z sztangą łamaną
1 seria 25kg x 15 powt.
2 seria 27,5kg x 12 powt.
3 seria 27,5kg x 10 powt.
4 seria 30kg x 8 powt.


uginanie ramion na przemian z suplimacją nadgastką (siedząc)

1 seria hantle 10kg x 12 powt.
2 seria hantle 10kg x 10 powt.
3 seria hantle 14,5kg x 8 powt.
4 seria hantle 14,5kg x 7 powt.

po treningu tradycyjnie
carbo 40gram

posilek 4
Coś takiego :)



ryż brązowy 100gram + pierś z kurczaka 140gram+ orzechy arachidowe 35gram + sosik do pieczeń+ogórek



posiłek 5
chleb razowy 120gram + kawałki kurczaka zostałe po obiedzie 80gram + słonecznik 30gram


posiłek 6
białko 30gram + oliwa 10ml + 150ml mleka (dla spróbowania pierwsza porcja z mleczkiem)


ogólnie trening dla mnie na plus , wyciskanie już spokojnie robie 70kg ostatnie serie:) hantlami jak miotam też czuję więcej pary
a co do bicepsu jak zacząłem pierwsze serie robić większą ilością powtórzeń to rzeczywiście rozrywało mnie prawie, a później jak dodałem ciężar i zszedłem do tradycyjnych 8 powt. to słabiej go czułem, więc możliwe ,że właśnie na mnie lepiej działa większa liczba powtórzeń na tą malutką ale jakże ważną dla każdego ćwiczącego partie;)




Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-04-01 20:48:23

Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-04-01 20:56:55
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Fajne to białko jest. Ile zapłaciłeś?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
57 zł ,po pierwszej porcji jestem jednego pewien dużo lepiej wchodzi niż tamto, nie wypycha brzucha i ani trochę sie nie pieni :)tylko trochę mniej smaczne
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
No Olimp ma słabsze smaki niż amerykańskie białka, ale masz pewność że w środku jest tyle ile jest napisane
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
ciekawe czy zrobie na nim 3 cm w bicu i 20kg na klate udzielił mi się sezonowiec:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Powiedz jak efekty po tym białku, ile masa pójdzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
dzień 34
niestety dziś od rana nie zbyt był czas na to aby diete liczyć to napisze mniej więcej

1 posiłek

tradycyjnie płatki + jajka+banan + mleko + orzechy

2 posiłek
talerz makaronu + ser biały na oko to ok 100gr było, + dżem na smak:)

3 posiłek
obiadek w domu pomidorowa z makaronem + filet z mintaja duży z ziemniakami +ogórek + sałata + słonecznik

4 posiłek
koktajl zrobiony osobiście
banan+płatki owsiane + ser biały + 25ml oliwy + trochę białka

5 posiłek
teraz zjadłem 5 kromek z wszystkim co było w lodówce :)
czyli szynka + ser żółty( tak wiem wiem ,że jest zły ale to 1szy raz odkąd mam ten cykl)+ ketchup+majonez+chrzan+musztarda :)

6 posiłek
białeczko z woda tym razem będzie wypite + oliwa


wogule w święta może być problem z dieta, wiadomo jak to jest , ale co dzień będę jadł te 5 posiłków + na koniec dnia białko
myślę ,że jakoś te 3 dni przetrwam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
dobry wybor biala
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Ja już zjadłem kilka kawałków ciasta, a co się będę szczypał. Na redukcji będę musiał jeść gotowane kurczaki i warzywka to chociaż teraz se poluzuje w święta na masie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaba, melatonina czy 5-htp ??

Następny temat

Pomper a ciśnienie?

electro
Polecane artykuły