Cześć mam do was pytanie czy ćwiczenie całego ciała coś da ??? bo mam dostęp do siłowni tylko w poniedziałek to bym sobie zrobił tak że ćwiczył bym całe ciało w poniedziałek a w piątek bym robił sobie pompki i podciągał się na drążku w domu ?? czy taki trening da jakieś efekty w przyroście masy ?? z góry dziękuję za odpowiedz :)
A tu ułożyłem trening też daję do oceny :)
Klatka
Wyciskanie sztangi w leżeniu 2s
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową w górę 2s
Rozpiętki 2s lub 1s
Plecy
Podciąganie sztangi w opadzie wiosłowanie 2s
Martwy ciąg 2s
Barki
Wyciskanie sztangi z przed głowy 2s
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 2s
Biceps
Uginanie ramion ze sztangą podchwytem 2s
Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano 2s
Triceps
Wyciskanie francuskie 2s
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 2s
dziękuję za odpowiedzi :)
A tu ułożyłem trening też daję do oceny :)
Klatka
Wyciskanie sztangi w leżeniu 2s
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową w górę 2s
Rozpiętki 2s lub 1s
Plecy
Podciąganie sztangi w opadzie wiosłowanie 2s
Martwy ciąg 2s
Barki
Wyciskanie sztangi z przed głowy 2s
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 2s
Biceps
Uginanie ramion ze sztangą podchwytem 2s
Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano 2s
Triceps
Wyciskanie francuskie 2s
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 2s
dziękuję za odpowiedzi :)
Krzysztof Piekarz