SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sopel_X - Come Back 2, str.70 (BEZ KOKSU)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
animal trzeba tyrać tak żeby rośli:D
sopel szeroki korpus masz strzasznie ale wal mięsa ile sie da pozdro
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15913
Animal13 jak sie podpompuje to jest okej (43-44cm) a tak to mi sie male wydaja na codzien..
hehe nie nic nie pomieszalem jakos jak mialem 39-40cm bylem bardziej zadowolony :) , nie wiem moze za duzo od siebie wymagam :P

chudy, laduje miesa jak sie da :) juz miesiac masowki (chodz ta masowka troche bidna :/ brak kasy) za mna i gdzie niegdzie pare cm juz poszlo na plus :)

a budowe przed silka mialem taka ze biodra szerokie nogi masywne, a gora chuda barki waskie, hehe pomyslcie sobie jak to wygladalo hehe dol szerszy od gory...

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59654
Widze, ze troche wygimnastykowany jestes. Teraz mam wolne do konca miesiaca tylko na silke chodze zadnych nnych sportow. nauczyc sie robic szpagat. Nie wiem jak to sie nazywa, ale umiesz dwoma rekoma zlapac sie powiedzmy na znak i tak wisiec w poziomie? jak tak to powiedz jak to zrobić chyba, ze znasz dobre stornki o tej tematyce

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 383
forma za***ista ;) ja przytyc nie moge ;<

Zmieniony przez - B3L4 w dniu 2010-02-08 13:54:35

Mój znak to dwie zaciśnięte pięści !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6414
pytanie sopel co szamasz tak na caly dzien ? :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15913
hator no troche hehe , to sie nazywa flaga potocznie , umiem,a w sumie umialem bo nie wiem jak by bylo teraz dawno tego nie robilem :P stronek nie znam za bardzo... ogolnie to jest tak za ta reka co jest nizej musisz sie potpierac a ta co masz wyzej ciagnac, mocno przy tym pracuja motyle i zebate..

matex91 na co dzien to ida :
standardowo- platki owsiane, jajka, platki czekoladowe,szynki, jogurt z ryzem,
czasem - zupa z makaronem lub rizotto, ser zolty,
bonusowo od czasu do czasu - makrela wedzona, makrela w puszce , piersi z kurczaka lub schabowy z ryzem lub ziemniakami lub frytkami
brak kasy i dlatego tak bidnie :/

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6414
to nie jest tez az tak zle normalna dieta bez wymyslow jakis ale dziala ;)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15913
no tak tylko wiesz to standardowo to jest to co jem codzien a te bonusowo to mam z 2-4 razy w miesiacu :]

Zmieniony przez - Sopel_X w dniu 2010-02-08 17:47:26

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6414
podaj jakis nr napisze na priva mam pare pytan i ogolnie mozna powiedziec
;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14242
No no nieźle, też do czegoś takiego dążę. Powodzenia wytrwałości i przyrostów!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PePoNeNt koncowka masy pazdziernik 2009

Następny temat

Kielon - Po pol roku na silowni

electro
Polecane artykuły