SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna - kiedy NAJLEPIEJ ją brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219633

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1001
a jaki jest czas wchlaniania sie bialka i kreatyny oraz weglowodanow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6575
1 cykl zazwyczaj zaczyna sie mono albo jablczanem. ja zaczalem mono.
bialko zalezy jakie, kreta hmm chyba ok 20-30min a wegle...nie wiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1001
mam bialko serwatkowe - "perfect whey protein" - treca
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 379
jak dawkowac monochydrat z tauruną i gajnerem w dni treningowe i nietreningowe i w jakich porach brac?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 493
Miałem problemy z żołądkiem, lekarz wprost nie powiedział co to jest, ale wszystko wskazuje, że to nerwica żołądka. Już raczej powoli to wszystko ustępuje i czuję się prkatycznie normalnie, ale biorę jeszcze leki Loperamid i Duspatlin Retard.
Chciałbym zacząc cykl na kreatynie. Tylko czy dolegliwości nie powrócą? Czy można te leki łączyć z kreatyną?
Wiem, że ludzki organizm to zagadka, jednak może ktoś miał podobny przypadek....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
a jak jecie kreatyne w proszku? na sucho, czy jakos z woda?

"Nie ma silnych ludzi, sa tylko źle trafieni.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
nie da się na sucho

do buzi proch, zapijasz wodą/innym płynem i git.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 239
Niewiem jak mam brac kretke jezeli ide na trening o 15 czy tez mam ja brac rano czy przed treningiem??? i jakie ilosci w dni nie treningowe??
Prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
co tu za herezje glosicie?
nie ma roznicy czy na czczo czy nie, wlasnie lepiej nawet po lub w trakcie sniadania!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32241
zobacz z którego roku jest temat

zuo

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pure Whey Isolate + Kretka

Następny temat

co po cyklu

electro
Polecane artykuły