SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co właśnie wcinasz %-) VOL 4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 296987

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91877
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3969
2 gołąbki
Kartofle
2 ogórasy

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1669
Phex, nie szkoda Ci kasy? Ponad połowa aminokwasów z białek które jesz w jednym posiłku przechodzi deaminacje i jest wykorzystywana do celów energetycznych. To bardzo drogie źródło energii a wcale nie wydajniejsze niż tłuszcze/węglowodany. Ludzki organizm to skomplikowana kontrukcja i o ile rośliny moga magazynować białko, o tyle zwierzęta, w tym ludzie, zapewniam Cie - nie potrafią. Nie traktuj tego jako offense z mojej strony, a jako radę popartą wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie.

Zmieniony przez - RuBisCO w dniu 2009-12-07 16:42:42

Jest lepiej niż było. Będzie lepiej niż jest.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
jajaecznica,chleb razowy,napoj pomaranczowy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2301


pomidory z oliwkami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91877
RuBisCO czytałem co nieco o wchłanialności białka w jednym posiłku i dowiedziałem się że 20g w jednym posiłku w zupełności wystarczy. W ciągu dnia daję radę jedynie 5 posiłków zjeść także tego białka było by za mało . W poprzednim tygodniu podbiłem białko z izolatu a obciąłem tłuszcze i to był błąd waga stanęła Dzisiaj do 2 ostatnich posiłków dorzucam oliwe z oliwek i węgli a obetnę białko za tydzień będę wiedział czy dobrze zrobiłem :)

Nic nie zamierzam zmieniać bo dobrze szło dopóty dopóki nie wyrzuciłem oliwy z diety

Zaraz
100g ryżu
200g filetu
pomidor
oliwa z oliwek
sok z - grejpfruta, kiwi, jabłka, mango, pomarańczy 750ml

Spoko wiedzą trzeba się wymieniać a ja expertem w żywieniu nie jestem

Zmieniony przez - phex1337 w dniu 2009-12-07 17:36:15

Zmieniony przez - phex1337 w dniu 2009-12-07 19:39:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91877
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2827
Ryż,ryż,ryż..
A widelec ciężki po siłowni jak 10KG hantel

Zmieniony przez - przemolino w dniu 2009-12-07 21:15:14
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wieśniaka moc...;] a wcześniej jabłko i hitec czekolada
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44524
płatki kukurydziane na sucho i kawa

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie diety

Następny temat

Urozmaicanie diety

electro
Polecane artykuły