witam
zastanawiam się jakie białko kupić na stosowanie po treningu.
miałem prolongatum i nawet niezłe ale już mi się przeżarło
jakieś propozycje? syszałem że Matrx jest dobry i nitroprogen :D
mniej wiecej za 170-200 zł
zastanawiam się jakie białko kupić na stosowanie po treningu.
miałem prolongatum i nawet niezłe ale już mi się przeżarło
jakieś propozycje? syszałem że Matrx jest dobry i nitroprogen :D
mniej wiecej za 170-200 zł
Krzysztof Piekarz