SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Warto kupić taką ławke?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 490 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30846
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 487 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10056
jak dla mnie to spoko może byćm dla ciebie tez powinna styknąc :)

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10101
nie kupuj dziadostwa poszukaj czegos innego np na
www.kelton.pl 

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19827
Ja bym jej nie kupił.Wolałbym dołożyć kase i kupić KELTONA
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 4017 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33049
Ja bym się bał na niej ćwiczyć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16534
nie kupuj szkoda kasy...
dolozysz troszke i kupisz na pewno jakis lepszy sprzet na keltonie

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9638
ten rozstaw stojaków jakiś mały ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4487
i do tego na 100% bedzie niestabilna przy większych ciężarach !!
JW uzbieraj sobie troche więcej PIENIĄŻKÓW i cos z keltona lub marbosport KUP :D

...z duszy serca przyrost ambicji...
...środkowy dla policji ! ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26774
Lepiej dołóż i kup coś porządnego
W styczniu kupiłem coś podobnego było tanie i przyzwoicie wyglądało minął niecały rok a ławka już sie zaczyna sypać, śruby wypadają i niestabilna sie robi zaczynam sie bać wyciskać większe ciężary

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 721
Moim zdaniem za mały rozstaw stojaków i szerokość siedziska.
Nie kupuj

to co się liczy to kasa i masa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6136
nie kupuj tego dziadostwa...!!!
widzisz jak to wyglada?? założysz 80 kg i sie załamie... ja ci odradzam dla własnego bezpieczeństwa...:) kup sobie coś porządniejszego

No Pain No Gain!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka

Następny temat

Nature's Best Europe - plakaty ma ktoś?

Shoty
Polecane artykuły