SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Warto mi kupić tą ławkę i gryfy z allegro? doradzcie;)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3039
To tak ,chciałbym na początek kupić

--ławkę

http://allegro.pl/item302363083_lawka_pod_sztange_z_modlitewnikiem_fb_200b2_1.html

--gryf prosty 150cm do stojaków

http://allegro.pl/item302362968_gryf_prosty_150cm_gwintowany_zaciski_br12].html

--2x GRYF PROSTY 35,5CM

http://allegro.pl/item302362933_2x_gryf_prosty_35_5cm_gwintowane_zaciski_br01].html


No i niewiem czy to wszystko zamówić ,boję się np że nałoże 80 kg na ten gryf i będę chciał wycisnąć to na tej ławeczce i coś pęknie...

Co sądzicie;p ?

Pozdrawiam

...Możesz mieć wszystko i jednocześnie nic...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5990
ja tak samo kiedyś kupiłem skręcaną hms za bodajże 360zł i co ? sprzedałem i kupiłem zestaw za... 360zł o niebo lepszy i w sumie żaluję że odrazu go nie kupiłem bo teraz za te 360zł miał bym w choooj obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3039
artist_06 wiadomo że wszystko co droższe to lepsze..
ławka zbyt prosta,nie ma rozpiętej ,i tego do nóg;p a czemu ta ławka co podałem w linku nie polecasz? a gryf 180cm to troche długi jest ,dłuższy niż ja :/ a te 150cm to dlaczego za mało?

może ta ławaka http://allegro.pl/item302363500_lawka_pod_sztange_modlitewnik_bh_0435]_mocna_.html

będzie lepszym rozwiązaniem?

Pozdrawiam

...Możesz mieć wszystko i jednocześnie nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5990
boże na pierwszej stronie jest chyba 5 takich tematów po co zakładasz kolejny ?????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3039
5 nie ma,a chodzi mi o to co sadzicie konkretnie o tej lawce

...Możesz mieć wszystko i jednocześnie nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
ta giga ławka wyglada dobrze pozostałe to dziadostwo! ja mam ławke kelton spartan za 300 moze nie jest bez wad ale porzadna i solidna a wytrzymałosc to 230 ciezaru na sztandze i 130 kg cwiczacego wiec do konca zycia mi wystarczy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Chłopie bierz marbo albo Kelton! Zadne składane ławki z rozpiętkami! Na te rozpiętki nałożysz 30kg max ! Rozpiętki robi sie hantlami a nie jakimis badziewnymi przystawkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3039
te marbo....
kilka kątowników poskręcanych,decha,obite i chcą 250 zł :/

Polacy....

...Możesz mieć wszystko i jednocześnie nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5990
to marbo to akurat solidniejsze od tych 2 co podałeś bo one są skręcane więc jak mogą być solidne ???? ja na twoim miejscu i tak bym kupił sprzęt od kogoś kto sam spawa np. od kamil88 pozatym zajżyj do innych tematów i poczytaj bo tam też głównie o ławkach sie pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcesz byśmy ci doradzili to ci doradzamy ale tobie nie odpowiada. Sam wiesz lepiej która solidniejsza i lepsza to po co zakładasz temat. podobnych postów jest pełno wystarczy poszukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Kup sobie keltona za 300zl i bedzie git.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sfd jest warte troche $ %)

Następny temat

widzieliscie taki sprzęt?

WHEY premium