SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy da sie ta lawke przerobic

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097




siemano mam takie pytanie do was
jak widzicie moj problem polega na tym ze przy wyciskaniu moj rozstaw rak powinien byc mniejwiecej tam gdzie stoja stojaki i bardzo mi to przeszkadza.
jest to lawka keltona i gdy sie spytalem ile by kosztowaly stojaki z wiekszym rozstawem to mi powiedziano ze 180zl to sepodziekowalem bo 300zl dawalem za calosc z modlitewnikiem
i teraz jak myslicie czy jest mozliwe aby uciac rury w odpowiednim miejscu a potem dospawac po 10cm po lewej i prawej stronie? bo gdybym je ucial tak jak jest w takich waskich lawkach to bym siadow nie mogl robic a tak zawsze mozna sobie jakos poradzic
kurka troche sie na takich sprawach nie znam i nie wiem czy jest sens sie w to wszystko pakowac prosze o porady


Zmieniony przez - Maniac7 w dniu 2007-09-05 20:46:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
bo to tez wszystko zalezy jaka ma sie sztange, niektore maja to miejsce na krazki dluzsze i niektorym wychodzi ze stojaki sa dobre ale dla mnie i tak raczej by bylo za wasko a teraz jest gitara i czuje sie pelen komfort... co do tego profilu, to tez chcialem wymienic caly ale posrodku masz te miejsce ktore doczepia lawke i tu by bylo wiecej zabawy bo go bys musial robic samemu lub potem dospawywac(lecz przy duzych ciezarach lepiej chyba caly wymienic i umozna umocnic jak w hyperrione od dolu) ale tak czy siak sie oplaca i czy zrobisz jak ja czy tez twoja metoda sadze ze bediesz zadowolny bo lawka staje sie o wiele wygodniejsza.
tak na marginesie dalem ja takiemu znajomemu ktory odcial co trzeba i przyspawal(duzo czasu mu to nie zajelo) bo sam bym tego moze nie zrobil a profil zalatwilem ze zlomu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12851
powiem Ci ze miałem podobny problem ale poprostu przyzwyczaiłem się wyciskać sztangę jeszcze szerszym uchwytem aaa mianowicie trzymam gryf za stojakami. Spawać zawsze mozesz ale większe ciężary uważam że wyciskać byłoby strach. Chyba, że zrobisz ładne wzmocnienia do ziemi i jesteś dobrym spawaczem :)

pozdrawiam

Powoli do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
u mnie nie da sie za stojakami niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4576
Przesun sztange bardziej w lweo lub prawo (jak wolisz) napewno sie nie przechyli a bedziesz mogl złapac jak cchesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to do zrobienia ale to nie jest łatwa sprawa i dużo roboty z tym by było. Najlepiej jest odciąć tę pionowe stojaki i wymienić poziomą belkę( wymień cała belkę a nie dospawój kawałków tak będzie bezpieczniej) na dłuższą i potem to jeszcze raz wszystko zespawać. Jeżeli masz spawarkę i szlifierkę kontową i potrafisz sie tym sprzętem posługiwać to sobie poradzisz. Powodzenia

Zmieniony przez - Qho w dniu 2007-09-06 11:03:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
Bartek: juz tak probowalem ale troche trudno jest
Qho: to by byly chyba najrozsadniejsze, dalbym to takiemu spawaczowi na wsi to by mi to za 50dych moze zrobil tylko trudniej mi by bylo ze skolowaniem takiej podstawy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4149
Witam...
Rób tak jak napisał Qho i będzie dobrze...
pozdr...

Zmieniony przez - Jakobs42 w dniu 2007-09-06 15:43:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki profil (chyba to jest 50x50x2) dostaniesz na pewno w składzie budowlanym, albo poszukaj na złomie to będzie taniej tylko oglądnij dokładnie żeby nie było skorodowane za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
ta moja lawka wlasnie ma rozstaw 100cm a chcialbym miec 110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli ta ławka ma rozstaw 100 to ta pozioma belka ma 90 cm(o ile dobrze liczę ale lepiej zmierz). Wiec będziesz musiał kupić profil o długości 100 cm ( długość starej belki +10cm).

PS
50x50x2mm to są wymiary profilu i oznaczają ze to przekrój tego profilu to jest kwadrat o bokach 5 cm i grubości ścianki 2mm. To tak na marginesie

Zmieniony przez - Qho w dniu 2007-09-06 20:49:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
to wtedy bede musial kupic profil 110cm i dzieki za wytlumaczenie pozdro

edit: i jeszcze jedno pytanie, taki profil 50x50x2mm tyle ze 110cm myslisz ze beda mieli na zlomie?? bo to zalezy czy taki profil jest uzywany w innych dziedzinach

Zmieniony przez - Maniac7 w dniu 2007-09-06 21:43:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co z tym zrobić???

Następny temat

Znacie jakis sposob ? ... 8D

WHEY premium