SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
Cześć.

Gadałem przed chwilą z rodzicami i pozwolili mi kupić kompletną ławeczkę z ciężarkami, gryfem itp.

Jakie pieniądze trzeba wydać, aby się nie połamała, tak samo gryf, żeby była bezpieczna ?

Budżet to tak do 700zł raczej max, bo jestem początkujący, ale na klatę biorę już 60kg, bo pół roku temu ćwiczyłem na siłce.


Sam nie wiem może kupić ławeczkę z całym osprzętem za 600zł + jakieś hantle różnej wagi ?


Doradźcie jeśli możecie i skąd kupować ? Na allegro trochę się boje, bo wiadomo, sprzedają w 80% nie uczciwi ludzie i mogą jakiś bubel sprzedać więc wolałbym kupić w jakimś sklepie internetowym sprawdzonym z renomą.


Dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
PROSZĘ O OPINIE I CZY KUPOWAĆ GRYF ŁAMANY JEŚLI TAK TO JAKI I DO CZEGO ON SŁUŻY.



czy kupowac to juz od ciebie zalezy...lamany odciaza nadgarstki sluzy do cwiczenia miesni np. bicepsa i tricepsa

masz bardzo slaba wiedze kolego... poczytaj forum a wszystkiego sie dowiesz a jak nie mozesz poszukac uzyj wyszukiwarki

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4487
http://www.allegro.pl/item807192551_zestaw_gryfow_mocno_lamany_prosty_hantle.html
tutaj masz gryfy bardzo dobre na początek, mam identyczne i jest super :D
Sprzedawca pewny (do tego to jest sklep)

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/304
tutaj ławeczka z regulacją oparcia i stojakami (także ją posiadam więc polecam w 100%)

Zostaje Ci 240zł na obciążenie :D Poszukaj na allegro lub na forum SFD (dział: targowisko) obciążenia lub może Ci ktos z okolicy wytoczyć chyba że wolisz miec oryginalne. Powiedz skąd jestes to cos ci poszukam, jak nie znajde to na forum sie pytaj bo dużo osób sprzedaje i to tanio

...z duszy serca przyrost ambicji...
...środkowy dla policji ! ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
Jestem z Suwałk ;D



Dzięki za te linki :)


Wolę mieć oryginalne :) Możesz podać jakieś tak do 80kg.


edit: A te gryfy to nie za chude ?

Jak chodziłem na siłownie to tam jeden ważył po 10kg a jeden po 15kg, a te na zdjęciu to jakieś chude.

Zmieniony przez - Favete w dniu 2009-11-11 19:46:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
kup sobie keltona zamkniesz sie w 400zl za fajna lawke. Za reszte gryf i troche ciezaru i sprawa rozwiazana

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
edit: Chciałbym też ćwiczyć na barki da się na tym ?

AHA i koniecznie musi być ten przyrząd do nóg i do bica ten modlitewnik chyba, tak ?Jeśli tak to podajcie jakiś też BDB.

Do tego obciążenie do 80kg na razie i może lepsze gryfy ?

Zmieniony przez - Favete w dniu 2009-11-11 19:53:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/56 ja bym bral taka lawke. Masz mozliwosc zrobienia z niej lawki na barki, regulowane siedzisko, oparcie + modlitewnik. Jesli chodzi o nogi to zadna ala prasa z laweczke tylko zwykle przysiady. Z ta lawke masz mozliwosc zrobienia szybko wysokich stojakow zeby robic siady bo lawka ma regulowane stojaki

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
To już nie wiem sam...

Na sama ławkę mogę dać tak do 400zł. Ze wszystkim do 800 nawet.

edit: Chodzi mi o to: http://img32.imageshack.us/img32/3894/11112009195436.jpg




Zmieniony przez - Favete w dniu 2009-11-11 20:00:33



edit: I co daje ten modlitewnik to przecież tylko jakaś poduszka ;o

Zmieniony przez - Favete w dniu 2009-11-11 20:01:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
to ani sie do bica nie nadaje ani do nog. Najlepiej nogi rozwiniesz robiac przysiady a bicepsy stosujac podstawowe cwiczenia na wolnych ciezarach czyli uginanie hantlami czy sztanga. Daj spokoj juz z ta ala prasa

na modlitewniku wyrobisz bica 3 razy lepiej niz na tym przyrzadzie no nog

Zmieniony przez - KryszkaVS w dniu 2009-11-11 20:04:35

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
Co to ala prasa ? ;D


I do czego służy modlitewnik ? Pierwszy raz coś takiego widzę ;D

A są jakieś gryfy firmy Kelton dające wszystkie możliwości wykorzystania na tej ławce + obciążenia Kelton ? To bym od razu kupił z tej strony Kelton.

Zmieniony przez - Favete w dniu 2009-11-11 20:05:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
prasa to jest to urzadzenie do nog i bicepsow niby co zaznaczyles na obrazku. Ławke wes keltona a gryl i obciazenie z allegro bedzie taniej(ewentualnie poszukaj czegos w targowisku)

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
A na tej ławce będę mógł wyciskać na płasko i na barki ? Bo jak chodziłem na siłkę to na płasko wyciskałem, nie wiem w ogóle jak można inaczej...


I do czego ten służy ?

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/18/49

Bic, tric ?

Mam 182cm wzrostu to który gryf wybrać ?

gryf Kelton 160, 180 czy 213 ?



Zmieniony przez - Favete w dniu 2009-11-11 20:18:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naelektryzowana bieżnia

Następny temat

Warto kupić taką ławke?

WHEY premium