Przeleciałem po całym artykule i mam pytanie czy mój trening kwalifikuje się do redukcji?
Mój trening FBW:
A.
Drążek w wąskim chwycie 3x Max
Przysiad ze sztangą 4x20-10
Wspięcia na palce stojąc 3x25
Pompki na poręczach 3xmax
Wyciskanie sztangi leżąc 4x15-10
Wyciskanie sztangi zza karku 4x15-10
Unoszenie nóg na drązku 3x25
B.
Drązek szeroki chwyt 3xmax (12, 10, 6 :D)
Martwy ciąg 4x20-10
Podciąganie sztangi w opadzie tułowia 4x15-10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x15-10
Zginanie ramion ze sztangą 4x10
Spięcia proste na skosie 3x25
Dodam, że po treningu jestem wykończony, a całość zajmuje mi 50-60 minut.
Nie wyobrażam sobie, żebym jeszcze był w stanie coś zrobić więcej, ale jak mus to mus
.
I czy karalne jest brak aerobów w DNT? :P (za jakieś 2 tygodnie kupuję rowerek, zbieram kase ;D). Na razie (od 3 tyg :P. ) kilogramy lecą, może aeroby dać dopiero jak będę miał zastój?
Dzięki z góry ;D
Mój trening FBW:
A.
Drążek w wąskim chwycie 3x Max
Przysiad ze sztangą 4x20-10
Wspięcia na palce stojąc 3x25
Pompki na poręczach 3xmax
Wyciskanie sztangi leżąc 4x15-10
Wyciskanie sztangi zza karku 4x15-10
Unoszenie nóg na drązku 3x25
B.
Drązek szeroki chwyt 3xmax (12, 10, 6 :D)
Martwy ciąg 4x20-10
Podciąganie sztangi w opadzie tułowia 4x15-10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x15-10
Zginanie ramion ze sztangą 4x10
Spięcia proste na skosie 3x25
Dodam, że po treningu jestem wykończony, a całość zajmuje mi 50-60 minut.
Nie wyobrażam sobie, żebym jeszcze był w stanie coś zrobić więcej, ale jak mus to mus
.
I czy karalne jest brak aerobów w DNT? :P (za jakieś 2 tygodnie kupuję rowerek, zbieram kase ;D). Na razie (od 3 tyg :P. ) kilogramy lecą, może aeroby dać dopiero jak będę miał zastój?
Dzięki z góry ;D
http://serwislodz.pl - naprawa komputerów Łódź
.
tak to jest z endomorfikami zywiacymi sie mc'chickenami po treningu
,takze ten trening raczej nie byl jakims szokiem dla oranizmu. w wakacje przez dwa miechy obrzarstawa i bez aero wpadlo mi 5kg z 88 na 93 teraz jest juz 89 dalej trenuje splitem i chce dojsc do 80 mysle ze wtedy powinien sie juz ladnie pokazac brzuch,jesli nie bedzie szlo moze skusze sie na