SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening wspomagający redukcję - post konsultacyjny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
morales był bym ci bardzo wdzieczny jakbys zagladnał do mojego tematu oto link
https://www.sfd.pl/_chyba_czas_na_mase_potrzebne_rady-t515261.html

i tez cos doradził:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze gratuluję wyniku redukcji. Taką fotkę możesz śmiało wstawić do profilu. Teraz masuj.
Dobrze by było, gdybyś założył dziennik treningowy.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-07-20 12:14:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dzieki ale w tym tez duzo twojej zasługi bo bez twojej bolka i inncyh pomocy napenwo bym nie dał rady bo jak zaczynałem to nie wiedziałem na ten temat nic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Morales był bym wdzieczny gdybys jeszcze raz zreknał https://www.sfd.pl/_chyba_czas_na_mase_potrzebne_rady-t515261-s3.html bo ułozyłem diete na te dwa tygodnie(bo po tych dwóch tygodniach dodam chyba wiecej kalori, moze nie ze samego zdrowego jedzenia bo pewno czasmi cos niezdreowego wpadnie w rece,ale moze tak bardzo nie zaszkodzi:) ) i trening którego mniej wiecej sie bede chiał trzymac tez ułozyłem.A co do diety to tez bede sie strał w 100% zdrowo jesc ale co do grama to raczej nie bede odwazał...i jak raz za jakis czas zjem jakis owoc i cos słodkiego to chyba nie zaszkodzi...bo to w koncu ma byc masa,tylko zeby mnie bardzo nie zalało:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co byś powiedział o połączeniu treningu Wodyna 15-10-5 FBW + 40 min biegu, spokojnym tempem po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zrobisz trening 15/10/5 i będziesz po nim zdolny do 40 minut biegu to WODYN Cię zbanuje do 2018 roku
Mój rekord aero po treningu Wodyna to 12 minut. Jesteś młodszy więc daję Ci 3 minuty więcej. Ale jeśli chcesz robić 40, to znaczy że się obijasz na treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy się obijam to nie wiem. raz tak, raz nie zresztą mam dzienniczek to sprawdzaj jak masz ochotę. A jeżeli założymy że mam siłę, to to jest dobre rozwiązanie na redukcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ciekawy art, Morales mam tylko jedno zastrzeżenie. Sam nie jestem specjalistą acz


Jeśli chodzi o aeroby, to by zmusić organizm do wykorzystania zapasowego tłuszczu jako substratu energetycznego potrzebny jest trening trwający dłużej niż 30 minut. Wtedy kończy się zapas glikogenu i organizm korzysta z zapasów z tkanki tłuszczowej.


Zależy jaki rodzaj diety redukcyjnej oraz należałoby również moim zdaniem wspomnieć o efekcie termogennym PO treningu aerobowym oczywiście zmian potrzeba przy wszystkim i tego nie mam zamiaru kwestionować. Sam jestem na redukcji i planuję dodanie tabaty, a później może i HIIT.

Pzdr i sogacz oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po treningu aerobowym niewiele się dzieje. Jeśli jest efekt termogenny to nie ma on wielkiego wpływu na tempo przemian metabolicznych. 30 minut to czas przybliżony i oczywiście zależy od kilku czynników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
No to może ja jestem wyjątkiem, bo po godzinnych aero pocę się intensywnie jeszcze przynajmniej przez następną godzinę

Oczywiście 30 minut to niewiele przy zbilansowanej diecie. IMO trzeba robić ile wlezie zaczynając od 30 min i kończąc na 60 (również przybliżona wartość )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i ćwiczenia

Następny temat

Problem z kaloriami

WHEY premium