SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening wspomagający redukcję - post konsultacyjny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HIIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Tej odpowiedzi bałem się najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
bałes sie najbardziej i pewnie najbardziej sie spodziewales ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Devi dokładnie
Chciałem wpłynąć jednak na podświadomość Morelasa i pogrubiłem słowo DOMOWY, on jednak nie dał się zwieść.

No nic, trzeba będzie chyba zacząć biegać (coś czego najbardziej nie lubię). Zawsze mam do tego zapał teoretyczny ale po pierwszym przebiegnięciu mi przechodzi.
Dlatego kupiłem rowery co potwierdza jak bardzo posunęła się moja desperacja by migać się przed bieganiem.

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2009-03-13 21:49:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz zaraz, chcesz zacząć biegać przy nadwadze 30kg? Szanuj swoje kolana. HIITa możesz robić też na rowerze stacjonarnym. A po drugie to w aktualnej formie po pierwszym interwale wypadną Ci płuca. Na razie spróbuj rower i to niekoniecznie HIIT a może zwykłe interwały? Na wysokointensywne jest trochę za wcześnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
ok, dzięki
SOG oczywiście

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2009-03-13 22:15:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
sorry, nie ten temat


Zmieniony przez - grrubas w dniu 2009-03-29 12:53:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
Czy dobrym pomysłem byłoby wrzucenie martwego ciągu do planu A i planu B ? Z tym, że w A byłby to martwy ciąg na prostych nogach, w B natomiast klasyczny :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
A jak wygląda plan A bądź plan B?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
Jestem troszkę leniwy ... ale poczytałem sporo tematów o FBW. Trafiłem tutaj i bardzo spodobało mi się to co stworzył szanowny grrubas :) Troszkę to zmodyfikowałem i powstało coś takiego:

A
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 3s
Plecy:
- Martwy ciąg 3s
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie (góra) 3s
Barki:
- Arnoldki 3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 3s
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 3s

B
Nogi:
- Wypychanie ciężaru na suwnicy 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2s
- Przyciąganie wyciągu dolnego 2s
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3s
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 3s

O ile po treningu A wychodzę z siłki naprawdę zmęczony (przysiady + martwy niszczą) to po treningu B czuje pewien niedosyt. W ogóle nie czuję uginania nóg w leżeniu, nie podoba mi się to ćwiczenie, ale to chyba jedyne (oprócz martwego na prostych) na dwugłowe ud. Ogólnie nie wiem czy to dobrze wygląda ... jakby to zmodyfikować ? :)

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i ćwiczenia

Następny temat

Problem z kaloriami

WHEY premium