SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i trening na redukcje - prosze o ocene i podpowiedzi:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10765 Napisanych postów 46881 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Od okolo 6 tygodni(z przerwa) jestem na diecie redukcyjnej(chyba :D ). Mam 20 lat, waze 96 kg, 182cm wzrostu i z badan khaine'a wyszlo mi ze mam jakies 30 procent tluszczu. Gdy zaczynalem trening wazylem 99 kg, po 3 tygodniach bylo 97, niestety wyjechalem na 2 tygodnie do skorzecina i wiadomo :) zero treningu
i diety, za to piwo bylo :). Obecnie juz 3 tydzien trzymam diete oraz trenuje 5 razy w tygodniu po godzinie na czczo (rowerek lub bieganie), dodatkowo 4 razy w tygodniu chodze na silownie, i po silowni tez jezdze godzine na rowerze. Dziennie spozywam okolo 2300kcal -> 200g bialka, okolo 220g wegli i reszta w tluszcz. Najwiecej watpliwosci mam co do stosunku ww/t, w zwiazku z tym prosze o rade. Obecnie w pasie mam 90 cm, po skorzecinie bylo jakies 93 :). Mam tez pytanko czy 6 jaj dziennie to nie za duzo?
Z gory dziekuje za wszelkie porady
pozdro...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 12853 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43228
moga byc takie proporcje a tyle jajek nie przeszkadza sam zjadałem tyle na redukcji

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pobudzenie apetytu

Następny temat

ocet jabłkowy uzywa ktoś?? jakie skutki??

Zestaw 1