Za mało kalorii masz w diecie.
Kalorie to energia a jej warto mieć dużo aby przyzwoicie wykonywać trening:)
Kalorie to energia a jej warto mieć dużo aby przyzwoicie wykonywać trening:)
Ilość wyświetleń tematu: 22403
Dzis nie bylo silowki, wiec dlatego tyle. Jutro mam silowy i ulozylam menu na 1500kcal. I tak malo, ale staram sie zwiekszac
na pewno okołotreningowe poprawiłam, bo dałam tylko białko i węgle
te, na których ćwiczę mają po 20kg. Ten na prowadnicy, na której robię przysiady ma 30kg.

, nauczysz się techniki wykonywania ćwiczeń i będziesz targała większymi ciężarami
Wszystko z czasem, ale przede wszystkim żeby mieć siłę do ćwiczeń musisz więcej jeść. pzdr.Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły