Mój temat pasuje mi w sumie do trzech działów ale chyba ten jest najodpowiedniejszy :p
PROBLEM:
zapuściłem sie ostatnimi miesiącami jeśli chodzi o wage. nie wiem do końca jaka jest róznica w kg czy obwodzie brzucha, ale od marca rozmiar spodni w pasie wzrósł mi o 2 -.-' profil też mam nie zaciekawy ;] zależy mi na schudnięciu głównie z brzucha i ud.
Chodzi mi o jakiś w miare szybki i efektywny program zeby wrócić do mojego rozmiaru w pasie (30), pisze o rozmiarach bo nie waze sie nigdy ;)... Nie wiem... jakaś dieta [o sic.! :p] odżywki ćwieczenia. robilem 6 weidera ale po 2 tygodniach jakos nie bylo widac rożnicy -.-' moze zle robiłem albo nie wiem. nvm.
Problem wlasnie w tym ze jestem wstanie wygospodarowac moze ze 2 godziny dziennie ;/ siłowni w mieście nie ma, a co do rolek to tez zawsze do innego miasta musialem jeździc zeby nie wpasc w pierwszy lepszy krater :p
dzieki za odp.
PROBLEM:
zapuściłem sie ostatnimi miesiącami jeśli chodzi o wage. nie wiem do końca jaka jest róznica w kg czy obwodzie brzucha, ale od marca rozmiar spodni w pasie wzrósł mi o 2 -.-' profil też mam nie zaciekawy ;] zależy mi na schudnięciu głównie z brzucha i ud.
Chodzi mi o jakiś w miare szybki i efektywny program zeby wrócić do mojego rozmiaru w pasie (30), pisze o rozmiarach bo nie waze sie nigdy ;)... Nie wiem... jakaś dieta [o sic.! :p] odżywki ćwieczenia. robilem 6 weidera ale po 2 tygodniach jakos nie bylo widac rożnicy -.-' moze zle robiłem albo nie wiem. nvm.
Problem wlasnie w tym ze jestem wstanie wygospodarowac moze ze 2 godziny dziennie ;/ siłowni w mieście nie ma, a co do rolek to tez zawsze do innego miasta musialem jeździc zeby nie wpasc w pierwszy lepszy krater :p
dzieki za odp.
Krzysztof Piekarz
