Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Ireneusz Jeleń był bohaterem spotkania 33. kolejki francuskiej Ligue 1. Jego AJ Auxerre pokonało przed własną publicznością SM Caen 2:1 po dwóch golach reprezentanta Polski.
Auxerre do 85. minuty przegrywało 0:1, ale wówczas Jeleń doprowadził do wyrównania. Trzy minuty później Polak strzelił dla swojej drużyny zwycięskiego gola. Jeleń ma na koncie już 10 goli w Ligue 1.

Polski napastnik zagrał cały mecz, zaś do 72. minuty na boisku przebywał inny nasz kadrowicz Dariusz Dudka, również grający w Auxerre.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Olisadebe nadal strzela na zawołanie w lidze chińskiej, ale gdyby Beenhakker zaproponował mu grę w kadrze, odmówiłby... Ale powspominać można: http://www.zczuba.tv/zczubatv/1,89849,6554171,Olisadebe_odrzuci_powolanie_Beenhakkera__wideo_.html

Z Czuba.tv - najlepsze filmiki sportowe

...
...
Dobrze że Jelonek skika we francuskiej lidze z takim działem jaki ma tam bezapelacyjnie powinien byc powolywany do repr. i to do pierwszej "11" ofcourse .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Grzegorz Rasiak ponownie zaliczył fantastyczny występ na zapleczu angielskiej Premier League. W meczu 46. kolejki Watford pokonał sąsiada z tabeli Derby County 3:1 (3:0), a Polak zdobył dwie bramki dla swojego zespołu.
Rasiak w meczu przeciwko swojemu byłemu klubowi zdobył bramki numer dwa i trzy w tym spotkaniu w 28. i 41. minucie gry. Łącznie w sezonie, polski napastnik zgromadził osiem bramek.

Dzięki zwycięstwu Watford przesunęło się na 12. miejsce w tabeli Championship.
W innym spotkaniu Southampton, w którego składzie zabrakło Marka Saganowskiego, przegrał z Notthingam Forrest 1:3.
...
dobry jest

...
Borussia Dortmund [1 - 0] Karlsruhe
25'[1 - 0] J. Błaszczykowski
...
ładna brameczka, przy krótkim słupku w okienko

...
Łukasz Piszczek szybko przekwalifikował się - i to z dobrym - skutkiem na prawego obrońcę. Polski piłkarz Herthy Berlin zanotował udany występ w meczu Bundesligi przeciwko VfL Bochum (2:0).
Piszczek zapisał na swoim koncie asystę, a niemiecka agencja DPA uznała go za jednego z najlepszych zawodników berlińskiej ekipy.