SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co mam brać? Prosze o rady i opinie :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 149
Witam!
Mam 18 lat, ćwicze 7 miesięcy, mój wzrost 175cm, waga 65kg. Diety nie mam, ale po treningach robie sobie koktajle wysokobiałkowe i troche twarogu jem :P Ćwicze pon - śr - pt - sb. jakie odżywki byście mi polecali? Nie chce przytyć dużo i zależy mi na sile. Sam zastanawiam się nad kreatyną, ale prosze was o swoje opinie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
Nawigatorr- po pierwsze to nie wymieniles zadnej odzywki, tylko suplementy, po drugie cell pump to wlasnie jablczan , po trzecie jablczan to kreatyna,a po czwarte na sile to jest odpowiedni trenig, suplementy moga tylko w tym troche pomoc!

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
dieta, regeneracja i odpowiedni ukierunkowany trening, to klucz do sukcesu w twoim przypadku.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4662
j.w
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42318
Po treningu koktajle bialkowe?Wiesz bialko to nie wszystko staraj sie jesc chociaz intuicyjne byle by ponad zapotrzebowanie kaloryczne.Wegle i tluszcze w diecie sa rownie wazne.
Na pierwszy cykl pojedyncza forma kreatyny bedzie ok plus gainer/bialko w celu uzupelnienia diety.Na sile to dobrze dobrany trening.Nastepnym razem uzyj wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 149
Trening mam już rozpisany i go stosuje dieta podobnie tylko że stopniowo chcę ja wprowadzać, ale jeszcze zastanawiam się nad jakimis odżywkami na większa siłe.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
nie ma odzywek na sile.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
jabłczan kreatyny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 149
kreatuna vitalmax'a co o niej sądzicie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2790
cell pump jest dobrze chwalony jesli chodzi o sile...

Jedyne co Polska ma najlepsze w Europie to chuligani.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 718
jakto niema odzywek na siłe :D kreatyna... cell pump mono jabłczan itp

Ryż, pierś, kreatynka zrobią z ciebie sk***ysynka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5540
moim zdaniem mija sie z celem branie czegokolowiek, jesli nie ma sie dobrej diety

poczekaj z ta kreatyna, zacznij dobrze sie odzywiac, wysypiac i ciezko (Ale rozsadnie) trenowac

Zmieniony przez - Prosty_DG w dniu 2009-03-07 23:14:35
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beztluszczowa masa miesniowa i sila

Następny temat

cell pump i co do tego zeby poprawic siłe ?

electro
Polecane artykuły