SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie odżywki ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 271
Witam !

Mam 15 lat i nie wiem jakie odżywki brać . Dieta jest. Trening i plan treningowy tez są.
Reszta niżej;]
Proszę o szybka odpowiedz i dobrą rade.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): niemam :)

Wiek: 15

Waga: 67

Wzrost: 173cm

Cel cyklu: Masa,Siła

stosowane już wcześniej suplementy : HMB

Uprawiane inne sporty: Wspinaczka , piłka nożna

stosowane wcześniej spalacze : HMB

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Mutant Mass

ilość dni wolnych od kreatyny: Niebiore ;]

przewidziane finanse na cykl: 100zl

uwagi i sugestie: Żadnych ;]

Staż treningowy: 2Miesiące
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1821
ćwicz + dieta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91877
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42318
Jedyne co na chwile obecna mozesz jesc to bialko/gainer zalezy czego wieksze braki raczej tego pierwszego i witaminy...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
wez sobie jeszcze raz mutanta zjedz ze smakiem wg brakow w diecie i bedzie ok

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3200
Po 1 trzymaj dietę to podstawa bez tego nie ruszysz
2 trzymaj sie planu treningowego co sobie ustaliłes
3 z supli jak już coś to rzeczywiscie dalej tego Mutanta lub inne białko/gainer w brakach w diecie ... bardziej na gainera stawiam w twoim przypadku :D Pozdrawiam

MASA MASA i JESZCZE RAZ MASA no i siła też ;p

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3200
Oki dziękuje za pomoc ;]
a kiedy będę mógł około jeść jabłczan Kreatyny ? i czy to wgl się opłaca jak dla mnie ?(chodzi mi po jakim czasie treningu)

MASA MASA i JESZCZE RAZ MASA no i siła też ;p

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20096
W Twoim wieku nawet o bialku nie myslalem, a co mowiac juz o innych odzywkach. Majac zaledwie 15 lat powinienes glownie skupic sie na ułożeniu diety, zaczynajac od redukcji produktow zbednych takich jak slodycze i innych przetworzonych swinstw oraz po malu, podkreslam po malu wprowadzac produkty niezbedne. Jezeli dieta bedzie dobrze ulozona to i odzywki(jak narazie) nie beda potrzebne. Po drugie, pamietaj, ze trening jest tez bardzo wazna sprawa. Wszelkie odzywki/suplementy odpusc prynajmniej do 17-18 lat. Pozdro
...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
Po 1 trzymaj dietę to podstawa bez tego nie ruszysz
2 trzymaj sie planu treningowego co sobie ustaliłes
3 z supli jak już coś to rzeczywiscie dalej tego Mutanta lub inne białko/gainer w brakach w diecie ... bardziej na gainera stawiam w twoim przypadku :D Pozdrawiam


Oki dziękuje za pomoc ;]
a kiedy będę mógł około jeść jabłczan Kreatyny ? i czy to wgl się opłaca jak dla mnie ?(chodzi mi po jakim czasie treningu)

Sam ze soba piszesz, czy masz inne konto do pytan?


kraetyna gdy jest stagnacja, dobre nawyki zyweniowe conajmniej pol roku!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopiero Zaczynam ;]

Następny temat

Kreatyna - wiarygodnosc

electro
Polecane artykuły