a i pytanie do ćwiczenia 1b- ze sztangą na skośnej-dodaję cięzary ,ale trochę się boję ,że może ona na mnie spaść.. jakieś mogę zabezpieczenia przedsięwziąć?
na mojej silce jest kilka trenerów i trenerka
- ale nie zawsze mają czas by mi mnie asekurować..
z dipami będzie ciężko ,ale spróbuję dodawać obciązenia, a następnym razem zrobię na drązku-dam znać jak pszło!
Zmieniony przez - Tittii w dniu 2009-01-06 11:56:31
na mojej silce jest kilka trenerów i trenerka
- ale nie zawsze mają czas by mi mnie asekurować..
z dipami będzie ciężko ,ale spróbuję dodawać obciązenia, a następnym razem zrobię na drązku-dam znać jak pszło!
Zmieniony przez - Tittii w dniu 2009-01-06 11:56:31
wytrwałość= sukces.
Serio mowie, zawsze sie znajda tacy co maja doswiadczenie i asekurowac potrafia. Drugim sposobem jest robienie w metalowej klatce (nie wiem czy takie cos macie) gdzie masz ustawialny dowolnie ogranicznik i stawiasz go sobie nad klatka piersiowa i po prostu jakby co na nim zostawisz, chociaz to zawsze zmniejsza zakres ruchu