SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta tłuszczowa - D. Szukała (i Biniu)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112425

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszcze jedno pytanko co prawda spytalem juz o to w odzywianiu w poscie o diecie tluszczowej ale moze tu dowiem sie wiecej, a mianowicie moge raz ewentualnie 2 razy dziennie przez okres 3 dni jak nie dam rady zjesc normalnego posilku na dieie zastapic go 50g odzywki bialkowej (np. ovopol)+80ml oleju?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17777
no oczywiscie ze tak. tylko ze olej nie ma zadnych witamin a posiłek ma, więc musisz jakies witaminki brac.

Znów zaczałem pakować i... rosnę!
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
50g Ovopolu + 80ml oleju... o rzesz ty k.urwa!
Przepraszam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17777
w sumie kulturysci przygotowujacy sie do zawodów jedzą kurczaka i popijaja olejem...

Znów zaczałem pakować i... rosnę!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
Normalnego posiłku nie możesz zjeśc, a potrafisz wypić 80ml oleju? Coż, niezły z Ciebie kozak? Ale tak na serio, wiesz uważam, że bialko ok, ale ten olej w tej ilości mógłbyś sobie podarować. Ale oczywiście nic Ci się nie stanie. Mam znajomego rosjanina-utalentowanego sportowca (notabene zawodnik sportów motorowych) i np. leczy wyśmienicie kontuzje smarujac chleb opiłkami miedzi. Jak widzisz sa różne niekonwencjolne metody :) Ale wiesz, chyba będzie lepiej jak będziemy się w tym sporcie bardziej trzymać tradycyjnieszych rozwiązań

szukala
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17777
No to ten utalentowany sportowiec to dopiero jest kozak!!! Kurczaki chlep z miedzą...
A moze oni w rosji nie wiedzą ze są jakies wogóle witamini i sumplementy pomagające w leczeniu kontuzji.
he he
Pozdrawiam

Znów zaczałem pakować i... rosnę!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypije olej bo nie bede mial czasu i warunkow zeby dostarczyc co 3h jakis tluszczyk wiec ile tego oleju jak nie 80ml?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17777
mniej niz pół szkalnki.
tak pił mój znajomy!
pozdrawiam

Znów zaczałem pakować i... rosnę!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
80ml to jest mniej niz pol szklanki! nawet 1/3
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17777
przeciez piszę....

Znów zaczałem pakować i... rosnę!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

D.Szukala - WITAM !

Następny temat

D.Szukała - prezent

electro
Polecane artykuły