Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Mam jeszcze jedno pytanko co prawda spytalem juz o to w odzywianiu w poscie o diecie tluszczowej ale moze tu dowiem sie wiecej, a mianowicie moge raz ewentualnie 2 razy dziennie przez okres 3 dni jak nie dam rady zjesc normalnego posilku na dieie zastapic go 50g odzywki bialkowej (np. ovopol)+80ml oleju?
Szacuny
49
Napisanych postów
3393
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
15438
Normalnego posiłku nie możesz zjeśc, a potrafisz wypić 80ml oleju? Coż, niezły z Ciebie kozak? Ale tak na serio, wiesz uważam, że bialko ok, ale ten olej w tej ilości mógłbyś sobie podarować. Ale oczywiście nic Ci się nie stanie. Mam znajomego rosjanina-utalentowanego sportowca (notabene zawodnik sportów motorowych) i np. leczy wyśmienicie kontuzje smarujac chleb opiłkami miedzi. Jak widzisz sa różne niekonwencjolne metody :) Ale wiesz, chyba będzie lepiej jak będziemy się w tym sporcie bardziej trzymać tradycyjnieszych rozwiązań
Szacuny
5
Napisanych postów
654
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
17777
No to ten utalentowany sportowiec to dopiero jest kozak!!! Kurczaki chlep z miedzą...
A moze oni w rosji nie wiedzą ze są jakies wogóle witamini i sumplementy pomagające w leczeniu kontuzji.
he he
Pozdrawiam