SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta tłuszczowa - D. Szukała (i Biniu)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
sprecyzuj a nie piszesz bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Po przestawieniu sie z diety tluszczowej na diete weglowodanowa szybko organizm łapie tluszcz.

jak dodajesz kalorii po diecie zawsze masz tendencje do lapania tluszczu - zjawisko omowione wyzej (pare postow)

Na diecie CKD zwiekszajac ilosc kalori nie zatluscimy sie pod warunkiem,ze ilosc zwiekszonych kalori nie bedzie pochodzic z weglowodanow.

nie ma magii ani w ww ani w CKD
nadmiar kalorii niezaleznie na jakiej diecie i niezaleznie z czego bedzie pochodzil pojdzie w tluszcz
tluszcz magazynuje sie w kazdych warunkach - jesli spozywasz ponad potrzeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Jesli zjemy wiecej tluszczu w ckd czyli wiecej kalori nie odlozy sie to nam ale zostanie wydalone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
biniu a ze tak zapytam "mozna sie od wegli odzwyczaic? i jak dlugo trzba by bylo byc na ckd zeby to sie stalo

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tylko w niezbyt precyzyjnej teorii
tluszcz sie rewolucyjnie (ewolucyjnie) magazynuje bez udzialu insuliny

porozmawiaj z osobami (wlasnie rozmawiasz ) lapiacymi swietnie tluszcz na np + 1000 kcal z tluszczu przy poziomie ww rzedu 20 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
"mozna sie od wegli odzwyczaic? i jak dlugo trzba by bylo byc na ckd zeby to sie stalo

pewna czesc ww zawsze bedzie NIEZBEDNA, ale organizm potrafi sobie ja wytworzyc z bialek pokarmowych - jesli ich spozycie jest dostateczne

definicja 'odzwyczajenia' bylaby mile widziana

zawsze jak sobie czegos odmawiasz to organizm podsiwadomie tego chce - syndrom zakazanego owocu

wiec sadze ze fizjologicznie jest to wykonalne, psychicznie niezbyt w dluzszej perspektywie - niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Ja nie mam takiego efektu przy zwiekszeniu ilosci tluszczu jakos mi sie nie odklada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dodaj kolejne np 1000 kcal z dowolnego tluszczu - moze przez pewien czas MCT nie bedzie az tak tluszczogenny, ale to inna bajka

jutro (ciagle w domu nie mam sieci ) podam (jak zdolam - czas w pracy) mechanizm magazynowania tluszczu (ten dodatkowy)
w tej chwili prosze zaufaj mi na slowo - pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
biniu a jak myslisz czy ladowania przy ckd są zbędne? bo z relacji ludzi na ckd wiekszosc byla opinia ze po dluszym czasie dopiero ladnie fat leci .... na diecie

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. nrw - sorry za troche dowcipne bredzisz
widzialem poznije ze nie wychwyciles usmieszku po tym

2. a jak myslisz czy ladowania przy ckd są zbędne? bo z relacji ludzi na ckd wiekszosc byla opinia ze po dluszym czasie dopiero ladnie fat leci .... na diecie

po pewnym czasie wszytsko zaczyna leciec
tzn i miesnie i tluszcz (KD to prawie glodowka w pewnym sensie dla organizmu)
jesli nie chesz aby to pierwsze bylo za duze proponuje zaczac szybciej i robic ladowania - madre

powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

D.Szukala - WITAM !

Następny temat

D.Szukała - prezent

WHEY premium