SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta tłuszczowa - D. Szukała (i Biniu)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tommy098

na to pytanie musisz sam sobie odpowiedziec

ja wolalem NHE - latwiejsza wersja dla mnie ...

o ile pamietam nie ma specjalnego depletion w NHE


robi sie wylacznie ladowanie w jednym lub dwoch posilkach, jak ma wtedy wygladac kalorycznosc calego dnia i jak ma wygladac rozklad skladnikow ile bialka ile ww itd?

niestety nie pomne

przeszukaj Alternatywna pod tym katem - wydaje mi sie ze kiedys opisywalem dokladnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
r0lnik
raczej nie
przyjrzyj sie prosze czy jakis skladnik pokarmowy nie powoduje tego

wymien prosze zrodla weglowodanow wraz z ilosciami jesli np warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
warzywa to idzie : okolo 800 gr do 1 kg glownie ogorki podluzne pomidory salata srednio ogorki do 500 gr pomidory max do 200 moze 300 i salatak tak samo jak pomidor

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w sumie to ani ogorek ani pomidor ani salata (jesli bez jakiejs dziwnej chemii) nie powinny tak dzialac ...

spobuj na kilka dni odstawic poszczegolny produkt i zobacz czy nie lepiej ...

podczas ladowania uzywasz jakie ww ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
szukam info o nhe mam kilka info ale niekompletne, ile bialka na kg powinno sie spozywac a ile tluszczu? ww wiadomo 30 do 50 po fazie przestawienia , wiem ze ma byc bardzo wysoko bialkowo i srednio tluszczowo ale brak mi konkretow

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie kojarze mega dawkowania
ale to bylo bardzo dawno temu ..
choc z drugiej strony chyba bym pamietal wielkie ilosci bialka :)

tam kalorycznosc - CHYBA podbijalo sie tluszczami a nei bialkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
dopiero 1 stycznosc z ckd do ladowania ponad tydzien
dzis w 2 posilkach jadlem samego ogorka i normalnie co do chemii to idzie saa (testo) zadnych orali nie ma co do supli to idzie ; omega czosnek b complex zma apteczne wit c multivitamina . 3 grr L karnityna 20 gr bcca 15 gr gluty 10 tab amino. Moze zmniejszyc warzywa to 500 gr i obserowac ? Dieta na dzien dzisiejszy jest ttak 7 bialek 5 zoltek ok 300 gr karkowki okolo 720 gr kury 60 gr wpi po treningu 50-100 g wpc ( zalezy ile kuraka zjem ) do tego mignadly orzechy wloskie maslo orzechowe 97 proc czy 98 proc orzechow arachidowych czy jak im tam

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
orzechy ziemne moge powodowac wzdecia - to nie sa nawet orzechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
co sadzisz o takich proporcjach? bialko 35% tluszcz 60% ww5% ?

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie lubie %centow - pod zadna chyba postacia

wole konkretne liczby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

D.Szukala - WITAM !

Następny temat

D.Szukała - prezent

WHEY premium