A więc do rzeczy, chciałbym żebyście pomogli mi ulepszyć plan w domowych warunkach. Wiem że do tego jest osobny dział, ale ja coś tam mam - mianowicie dwie sztangi bez regulowanego obciążenia. Coś da radę nimi zrobić, już ja coś wymyślę
Dlaczego tak a nie innaczej mnie nie pytać, ważne że na razie nie pójdę na siłkę i to nie wiem jak długo
Ten plan to split, 4 dni treningowe, partia raz w tygodniu. Nie wciskajcie mi 2x tyg. bo chcę spróbować tego i basta. Dodam że to będzie pierwszy mój split, zawsze FBW było albo bezmyślne machanie. Teraz tak:
Poniedziałek
Barki:
- wyciskanie zza karku 4s
- wyciskanie baniaków z wodą 4s
Biceps:
- podciąganie podchwytem 4s
- uginanie ramion ze sztangą 4s
Wtorek
Nogi:
- przysiady ze sztangą 5s
- przysiady wykroczne z baniakami 4s
- MC na prostych nogach 4s
- Wspięcia na palce 3s
Sroda - wolne
Czwartek
Klatka:
- wyciskanie leżąc 5s
- pompki z obciążeniem 5s
Triceps:
- pompki na poręczach 3s
- francuzkie baniakami 3s
Piątek
Plecy:
- wiosłowanie 5s
- MC 4s
- podciąganie podchwytem 4s
- podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3s
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: nie powiem
Wzrost: 180
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: ogółem rok, ale dużo straciłem...
Uprawiane inne sporty: dłubanie w nosie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Dwie sztangi bez regulacji obciążenia, nie wszystko nimi zrobię
Dieta: kto wymyślał te pytania? Z tym sobie poradzę!!
Przeciwskaznania medyczne: upośledzenie umysłowe
Zażywane suplementy: treningobol, dietanabol
Dlaczego tak a nie innaczej mnie nie pytać, ważne że na razie nie pójdę na siłkę i to nie wiem jak długo
Ten plan to split, 4 dni treningowe, partia raz w tygodniu. Nie wciskajcie mi 2x tyg. bo chcę spróbować tego i basta. Dodam że to będzie pierwszy mój split, zawsze FBW było albo bezmyślne machanie. Teraz tak:
Poniedziałek
Barki:
- wyciskanie zza karku 4s
- wyciskanie baniaków z wodą 4s
Biceps:
- podciąganie podchwytem 4s
- uginanie ramion ze sztangą 4s
Wtorek
Nogi:
- przysiady ze sztangą 5s
- przysiady wykroczne z baniakami 4s
- MC na prostych nogach 4s
- Wspięcia na palce 3s
Sroda - wolne
Czwartek
Klatka:
- wyciskanie leżąc 5s
- pompki z obciążeniem 5s
Triceps:
- pompki na poręczach 3s
- francuzkie baniakami 3s
Piątek
Plecy:
- wiosłowanie 5s
- MC 4s
- podciąganie podchwytem 4s
- podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3s
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: nie powiem
Wzrost: 180
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: ogółem rok, ale dużo straciłem...
Uprawiane inne sporty: dłubanie w nosie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Dwie sztangi bez regulacji obciążenia, nie wszystko nimi zrobię
Dieta: kto wymyślał te pytania? Z tym sobie poradzę!!
Przeciwskaznania medyczne: upośledzenie umysłowe
Zażywane suplementy: treningobol, dietanabol
"In the end, everybody bleeds the same"
Krzysztof Piekarz
i nie mam zamiaru przestac
), podciągania sztangi wzdłuż tułowia i wyciskania baniaków (na najmniejsze partie po 1 ćźwiczeniu, więcej serii). Tylko na nogi, plecy i klatkę chcę zostać przy tych ćwiczeniach. To dziwne połączenie na klatkę bierze się stąd że: sztangę mam bez regulacji obciążenia a pompki będą po to żeby zachować progresję
, bo nie bedziesz mial nawet jak zwiekszyc co kolwiek, a ilosci powt nie ma sesnu ruszac w gore.