SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Będzie z tego coś czy nie, Alu chętnie dowie się

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
OK, a więc oficjalnie zmieniam w planie biceps, dam te dwa ćwiczenia (podchwyt, sztanga uginanie) po dwie serie ostatnia do maxa, powinno być dobrze, oby już przy bicepsie nie bawić się w dodatkowe obciążenia. Chodzi mi głównie o duże partie, szczególnie plecy.

Na razie ja sam więcej nie wydumam, nie robiłem planu, dopiero za dwa tygodnie znjadę czas. Zobaczymy po paru treningach jak się sprawdzi to co mam.

Co do progresji to sprawa oczywista, będę szukał jakiegoś żelastwa, przywiążę jakieś kamienie czy coś innego, oby w góre z ciężarem. Niestety, będzie to za mało żeby robić stałą progresję. Jak się uda, co parę kilo co tydzień, nie dam rady tym zrobić tak że co tydzień akurat 2,5 kg. Będzie w górę ale zależnie od tego co wymyślę

Dzięki za sugestie, będę nad tym myślał. Teraz już tylko kwestia jedzenia i obciążenia na to co mam

Dzięki

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
hehe ;DD ja tez cwicze w pokoju :) kiedys chodzilem na silke u qmpla i cwiczylem tak byle jak... wole juz samemu u siebie :). i tez mam samoróbke :D. sztange sobie zrobilem poprzez połączenie dwoch rurek znalezionych u ojca w garazu ^^. i hantelek tez tak mam zrobiony ;D. do prostowania nog tez zreszta :P. obciazenie mam razem 15 kg xD. wiem ze malo :P. ale starcza ^^. zamiast wyciskania sztangą, robie wyciskanie sztangielkami bo na jedną rekę akurat wystarcza cięzar. Krążki mam takie, ze są to zwykłe, grube podkladki (0,5 kg kazda) 8xzwykle krążki, i 4xkółka od smietnika :) jedno wazy ok. 1,5 kg!!!.
A do przysiadow i wykrocznego uzywam tego obciazenia + plecak zaladowany makulaturą 10kg. :). Jeszcze musze sobie cos z modlitewnikiem wymyslec ;D. na skos sobie zrobilem laweczke ^^.
Tak wiec jak sie chce to mozna baardzo duzo ^^. ;D. a co do planu to niezly ^^. chociaz ja mam splita 3 dniowego ;P i mi starcza ;D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1625
plan nawet fajny, ale imo przysiady wykroczne to shit, a podciaganie sztangi wzdluz tulowia to nie na plecy tylko barki. i ja dalbym jeszcze drazek przed wioslem i mc.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
Dlaczego przysiady wykroczne to shit? ja np przy nich bardzo fajnie czuje miesnie nog :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
buckshot co to za herezje szerzysz?

Przysiady wykroczne są bardzo ważne, to raz.
Dwa - podciąganie sztangi wzdłuż tułowia to na barki? A kto tak powiedział, gdzie? Przy tym ćwiczeniu pracują i barki i plecy - górna część - "kapturowe", a to gdzie dasz trening tych mięśni, czy do barków czy pleców to rzecz indywidualna.

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
no jak sie wykroczne robi tak ze az dotyka kolenam ziemi to sie nie dziwie ze sa bez sensu :P.
A na kapturowe to jest inne cwiczenie niz podciaganie sztangi wzdluz tulowia :P. ale wzdluz tulowia bardziej sie przyjmuje wlasnie na barki. choć fakt pracuja takze kapturowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1625
jesli to mialo byc na kaptury, to ok. zwracam honor

dla mnie wykroczny to jest shit, jakies fitnessowe cwiczenie. bo na czworki - inne warianty siadow, a tylek niezle rosnie po mc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
dla mnie wykroczny to jest shit, jakies fitnessowe cwiczenie.bo na czworki - inne warianty siadow
uzasadnij, bo wydaje mi sie ze sam nie masz nic do powiedzenia na temat tego cwiczenia a piszesz glupoty jakby na to nie patrzec.
Uwazasz ze wykorki sa tylko na czworoglowe?

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1625
nie tylko. czworki i tylek, mniej prostowniki i lydki. powiedzialem ze dla mnie wykroczne nie sa wiele warte, Wam moze sie to cwiczenie podobac i przynosic efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Uzasadnij, argumentuj jesli chcesz cos udowodnic, bo jak narazie tylko nic nie znaczace puste slowa.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam!! Prosze o pomoc w ulozeniu treningu na mase

Następny temat

air alert 3

WHEY premium