SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Szajbus055 / Dziennik / Szaleńcza Walka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27912

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13714
24 Września 2008r Środa

Dzień treningowy:

Barki:
- Wyciskanie sztangi zza karku: 3 sereie 10powt/42kg 9/48kg 8/53kg
- Unoszenie ramion ze sztangielkami przodem naprzemian: 3 serie 18 powt. ( jedna sztangielka 11,5 kg)
- Wyciskanie sztangielek siedząc: 3 serie 9 powt. (jedna sztangielka 16kg)

Nogi:
-Wypychanie ciężaru na suwnicy 4 serie 20powt/68kg 18/104 18/104 14/114
-Prostowanie nóg w siadzie: 3 serie 20powt/50kg 19/57,5 18/62
Nogi:
-Wspięcia na palcach: 4 serie 25 pwt. (z obciążeniem, jedna sztangielka ok 16kg)
-Step z obciążeniem: 3 serie 25 powt. ( jedna sztangielka ok 16kg.)

Brzuch:
3 serie
(1 seria 4 ćwiczenia)
spięcia brzucha 40 powt.
brzuszki 30 powt.
podciąganie nóg do klatki w leżeniu 15 powt.
podciąganie nóg do klatki w zwisie 15 powt.)


Obiecałem zdjęcia więc wstawiam,jak ktoś chce to niech ocenia:











...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 463 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28060
Ładnie bicek z przodu ładnie wyszedł masz dobrą rzeźbę widać prawie każdy szczegół, ale wiadomo kg trzeba łapać, a do klatki to masz naprawdę dobrego gena.Tak dalej życzę bo jest progres
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6759
Niezle
Na tych zdjeciach wygladasz o wiele lepiej niz na tych z pierwszej strony ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5148
lol ładnie ci cyce roz***ało !! :O
łapka też fajna, zazdroszcze barów

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13714
Dzięki za te pozytywne opinie, biceps jak zmieniłem trening to mi tak ładnie przyrósł. Mam nadzieje że uda mi sie coś jeszcze zdziałać do końca rywalizacji. Móc cel to ok. 110 kg na klatke przy wadze nie większej niż 68kg.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5148
w tej rywalizacji chodzi o mase przecież
ale gdybyś to wycisnął było by bardzo dobrze

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13714
Vice_Lord2

Nie tylko o mase ale o ogół. Ja za dużo nie moge przytyć bo wtedy nie mam szans według skali Wilksa na zawodach.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13714
Dzisiaj zacząłem już trening co mi podrzucił Wuchta.

25 Września 2008r Czwartek

Klatka:

I tydzień
I trening lekko
45%x10-1seria 45kg
55%x8-1seria 55kg
65%x6-1seria 65kg
70%x6-3serie 70kg

Plecy:

- Podciąganie się na drążku: 3 serie 7 powt.
- Matrwy ciąg: 3 serie 10 powt. (52kg)
- Ściąganie drązka wyciągu w siadzie za kark: 4 serie 10 powt. (ok.42kg)

Biceps:

- Ugainanie sztanga łamana: 3 serie 9 powt. (36kg)
- Uginanie sztangielką o kolano: 3 serie 8 powt. (11,5kg)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Zdjęcia - bic większy od tripa popracuj nad tym (podejrzewam, że początki skierowane głónie na bic i klatę). Ogólnie jest bdb tylko popracuj nad przedramieniem bo później może być za późno.

Nie chcesz przybrać na wadze - startujesz w TS lub WL?

MAm nadzieję, że plan pomoże w osiągnięciu kilku kilogramów na klacie...

Pozdro

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13714
Wuchta

A źle trafiłeś, początkowo jak zacząłem inny plan na klatke to wogóle chyba nie ćwiczyłem wtedy biceps tylko triceps. A przedramiona nie zaniedbuje.

A powód tego że nie moge przytyć to jest taki że w listopadzie mam zawody w wyciskaniu sztangii leżąc, nie jakaś wysoka ranga ale są jakieś i nie będzie w nich podziału na grupy wiekowe tylko wagowe, a w każdej grupie wagowej będzie przeliczane wedłyg skali Wilksa, żeby każdy miał w miar równe szanse....
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW do oceny/poprawy

Następny temat

moj trening

electro
Polecane artykuły