Bery, dlaczego uważasz, że nie powinien zmienić sztangi na hantle?
Pozdro...
Pozdro...
Ilość wyświetleń tematu: 39765
PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl
http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409 <---fajna gierka przez przeglądarke
"Bez odzywek byłbym nikim"
http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409 <---fajna gierka przez przeglądarke
"Bez odzywek byłbym nikim"
http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409 <---fajna gierka przez przeglądarke
"Bez odzywek byłbym nikim"
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły