SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak jest lepiej 1 trening czy dwa treningi w ciagu dnia?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2241
Witam

Zastanawiam sie jak jest lepiej ćwiczyć. Mój plan wygląda tak 8.00 rano ok 30 min biegania na bieżni, godzina 14.00 ok 10 min biegania i 2 obwody (z treningu cyklicznego Michaila)+ 5 min na ochłodzenie spacerek na bieżni.

1.unoszenie kolan w zwisie na poręczach lub drążku-(brzuch)
2.uginanie nóg na maszynie w leżeniu-(dwugłowe ud)
3.wznosy tułowia z opadu-ławka rzymska-prostowniki grzbietu
4.ściąganie drążka górnego wyciągu do klatki szerokim nachwytem-(górny grzbiet)
5.wyciskanie na atlasie na ławce pionowej -klatka
6.Wyciskanie na atlasie zza karku w siadzie-(naramienne)
7.unoszenie sztangi na stojąco do brody - barki
8.Uginanie ramion ze sztangą stojąc-(bicepsy)
9.prostowanie ramion na wyciągu-triceps
10.skłony tułowia na maszynie

A może lepiej jest zrobić 1 długi trening łącząc te dwa ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2241
Acha zapomniałem dodać że cel to nabyć troche kondycji i zrzucić kilka kg. Ćwicze tak od lipca.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5255
Te bieganie 10 minut to zupełnie niepotrzebne.Robisz obwody i wtedy dopiero wskakujesz na 30minut bieżni albo w dni nietreningowe na trochę dłużej,40 minut i więcej.To wystarczy i nie ma co kombinować.Michail wszystko dokładnie opisał,jak ćwiczyć,ile razy i kiedy aeroby.



Zmieniony przez - gautatyr w dniu 2008-08-21 13:15:34
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Mozesz zrobic ACT na siłce i bezposrednio po treningu siłowym aeroby
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
dwa treningi to dobre wyjście


te 10 minut biegu traktujesz jako rozgrzewkę mam rozumieć? Jeśli tak wystarczy 3-5 minut biegu + krążenia ciała potem 2 obwody i na koniec możesz pobiegac jeszcze/ w zależnosci od mozliwości lub potrzeb
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2241
Te 10 min bieganie traktuje jako rozgrzewke. Biegałbym po obwodach ale zazwyczaj nie mam siły dlatego po obwodach wskakuje na bieżnie na 5-10 min żeby ochłonąć i spokojnie maszeruje.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5255
Traktuj to jako pobudzenie krążenia,a przed ćwiczeniami wykonuj odpowiednią rozgrzewkę i rozciąganie mięśni.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS - krzyssiooo

Następny temat

Trening na masę do oceny

electro
Polecane artykuły