SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

piwo VS wodka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1329
Witam mam pytanko !! Jestem na redukcji a szykuje sie impreza na ktorej rczej wypadalo by chociaz wypic co nie co (Wesele) Czy pijac np 100 ml wodki z jakims sokiem jest lepiej niz piwo ? dzieki za odpowiedzi

Trzeba miec sila i masa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3202
Ale tak sie doczepiliście tego alkocholu jakby to była rzecz gorsza od kontuzji...
Napijesz się nie bedziesz jadł spadnie ci pół centymetra, a amsz powiedzmy te 45 to różnica WIeeeeelka...

A i tak przez 2 treningi to odrobisz :P

Ja Jak Pije to myśle tylko o wodzie lub czymś do picia

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786
https://www.sfd.pl/Alkohol_-_jak_zmniejszyć_skutki_przedawkowania-t355640.html

pij i baw sie dobrze

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1329
dzieki

Trzeba miec sila i masa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3865
ja jak pije to staram sie wybierac chude mieso, jesc tego ile wlezie unikajac pieczywa, dodatkowo pic zupe jak daja, unikac chipsow, paluszkow itp, poprostu jak glodny jestem to szukac miesa:P
do tego cola light, sok pomidorowy i by stala butelka wody mineralnej przy kieliszu
wracam do domu, tam mam przygotowanego szejka z bialkiem, i butelke wody - tz. lezy tak w lozku ze jak sie na nie walne to poczuje ze tam sa te sprzety, pije szejka, wody tyle zeby az bolalo, do tego 2* polopiryna, budzik by dzwonil za 4h
jak zadzwoni, ja go i tak wylacze, ale zapewne pecherz zmusi mnie to pojscia do kibla, wtedy znowu woda i spac
zapobiega to bolowi glowy, czesto tylko czuje ogolne zle samopoczucie, ale gdy tego samego dnia robie trening, to nie czuje jakos spadkow sily czy wytrzymalosci
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10203
vedor, ale reżim :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast mięsa wolałbym coś ze źródła węglowodanów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28379
vedor - nie lepiej po prostu nie pic?
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
vedor - nie lepiej po prostu nie pic?




ogólnie to macie problemy.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28379
Koniu ja wiem że Ty i vódka sie bardzo lubicie ale nie kazdy musi sie najxxx zeby sie dobrze bawić. A jesli ktos tłumaczy sie tym żę go zmuszali żę nie wypada to jak ma taki silny charakter po co chodzi na silke... (zawsze można wypic 2-3 toasty i koniec). Indywidualsitów co lubia sie po prostu napierxxxx ta wypowiedz i tak nie ruszy pzdr
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
jak chodzi się na siłkę to nie można pić ? o qrna czyli całe moje 10 letnie zmagania są daremne... f***..

bez przesady chłopie jak się jest amatorem to zawsze jest czas żeby odrobić to co straciło się na imprezie...
Zawodowcy sobie nie odmawiają a chłopaczek co chodzi na siłkę 3x tygodniowo ma sobie odmawiać wszystkiego żeby przypadkiem jego mięśnie zbytnio się nie rozluźniły i żeby przypadkiem nie ubyło z niego litr wody...

jasneeeee
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15443
najważniejsza woda!!!

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sauna, a odżywianie

Następny temat

Porada

electro
Polecane artykuły