SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening na mase!!do oceny !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 400
Witam! Mam 17 lat wzrost 177cm wzrostu i ważę 71kg.Staż 3 lata z przerwami w wakacje.Max na klate podniosłem 92.5kg.Chce teraz jakiś trening na maso-rzeźbe stworzyć mam nadzieje że mi pomożecie :)Sprzęt jakim dysponuje to 2 sztangielki, 2 gryfy(prosty i łamany),ławeczka.
Poniedziałek:
Biceps:

1.Uginanie ze sztangą stojąc 12/10/10/8
2.Uginania chwytem młotkowym 12/10/10/8

Plecy:
1.Podciąganie sztangielki w opadzie 12/10/10/8
2.Podciąganie sztangi w opadzie 12/10/10/8

Nogi:
1.Przysiad 12/10/10/8
2.Wspiecia na place ze sztangielkami 25/20/20/15
Środa:
Barki:
1.wyciskanie sztangi zza głowy 12/10/10/8
2.wyciskanie sztangi z przodu 12/10/10/8
Piątek:
Klatka:
1.Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12/10/10/8
2.Wyciskanie sztangi na ławce skos 12/10/10/8
3.Rozpietki 12/12/12/12

Triceps:
1.Przyciąganie sztangi do czoła leżąc 12/10/10/8
2.uginanie ramion ze sztangą za głowę 12/10/10/8

Nogi:
1.Przysiad 12/10/10/8
2.Wspiecia na place ze sztangielkami 25/20/20/15

Prosze o oceny i co mogę dodać albo zmienić moj 1 plan na mase ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25938
trening do niczego! 3lata stazu powiadasz..71kg i 92 w wl.. smiem twierdzic ze dieta rowniez kuleje poczytaj troche o podstawach treningu i diety!!
ps."trening na maso-rzeźbe"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5376
jedyne co w tym planie mi sie podoba to nogi 2x w tygxD

No ale czemu laczysz 2 duze partie w pon i pia robiac klate nogi no i na dodatek bo malo to bicepsa jeszcze O_o a w srode same barki? hm no lepiej tak jak kolega wyzej poczytaj wpierw:PP

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
beznadzieja...

chcesz split czy FBW?

ja bym ci strzelił porządny FBW i na pewno będziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 563
Maso-rzeźba????? Chyba maso/chista. Nic takiego nie istnieje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 400
to dudek walnij zobaczymy ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...ale co walnij - nawet profilu nie wypełnileś

sam musisz- w oparciu o własne doświadczenie zaproponować coś rozsądnego- przynajmniej właścią kolejność i rozkład grup mięśniowych.

proponuje ci FBW albo trening podwójnie dzielony[4x w tyg.- 2 x poszczególne grupy].
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 400
PONIEDZIAŁEK:
KLATA:
Wyciskanie sztangi poziomo 12/10/10/8
Wyciskanie sztangi skos góra 12/10/10/8
Rozpiętki 12/12/12/12
TRICEPS:
Wyciskanie stojąc wąskim chwytem 12/10/10/8
Wyciskanie francuskie leżąc 12/10/10/8


ŚRODA:
PLECY:
Podciąganie sztangielki w opadzie 12/10/10/8
Podciąganie sztangi w opadzie 12/10/10/8
BICEPS:
Uginanie ze sztangą stojąc 12/10/10/8
Uginania chwytem młotkowym 12/10/10/8


PIĄTEK:
BARKI:
Wyciskanie sztangi zza głowy 12/10/10/8
Wyciskanie sztangi z przodu 12/10/10/8
Unoszenie sztangielek bokiem 12/10/10/8
NOGI:
Przysiady ze sztangą 12/10/10/8
Wspięcia na palce 25/20/20/15

co mozna jeszcze dołożyć?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze możesz dać przedramiona a gdzie MC w plecach.Za dużo na barki za mało na nogi.

Moja poprawka:

PONIEDZIAŁEK:
KLATA:
Wyciskanie sztangi poziomo 12/10/10/8
Wyciskanie sztangi skos góra 12/10/10/8
Rozpiętki 12/12/12/12
TRICEPS:
Wyciskanie stojąc wąskim chwytem 12/10/10/8
Wyciskanie francuskie leżąc 12/10/10/8


ŚRODA:
PLECY:
MC 12/10/10/8
Podciąganie sztangielki w opadzie 12/10/10/8
Jakieś wiosło 12/10/10/8
BICEPS:
Uginanie ze sztangą stojąc 12/10/10/8
Uginania chwytem młotkowym 12/10/10/8


PIĄTEK:
BARKI:
Wyciskanie sztangi zza głowy 12/10/10/8
Unoszenie sztangielek bokiem 12/10/10/8
jw tylko w opadzie
NOGI:
Przysiady ze sztangą 12/10/10/8
Prostowanie podudzi siedząc 12/10/10/8
Wspięcia na palce 25/20/20/15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 400
ok to sprobuje twój plan poprawiony mam nadzieje ze efekty jakieś będą po miesiącu ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczekaj zobacz co jeszcze inni powiedzą
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZUKMA PLANU TRNINGOWEGO

Następny temat

Co myślicie o takim ułożeniu?

electro
Polecane artykuły