Witam! Mam 17 lat wzrost 177cm wzrostu i ważę 71kg.Staż 3 lata z przerwami w wakacje.Max na klate podniosłem 92.5kg.Chce teraz jakiś trening na maso-rzeźbe stworzyć mam nadzieje że mi pomożecie :)Sprzęt jakim dysponuje to 2 sztangielki, 2 gryfy(prosty i łamany),ławeczka.
Poniedziałek:
Biceps:
1.Uginanie ze sztangą stojąc 12/10/10/8
2.Uginania chwytem młotkowym 12/10/10/8
Plecy:
1.Podciąganie sztangielki w opadzie 12/10/10/8
2.Podciąganie sztangi w opadzie 12/10/10/8
Nogi:
1.Przysiad 12/10/10/8
2.Wspiecia na place ze sztangielkami 25/20/20/15
Środa:
Barki:
1.wyciskanie sztangi zza głowy 12/10/10/8
2.wyciskanie sztangi z przodu 12/10/10/8
Piątek:
Klatka:
1.Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12/10/10/8
2.Wyciskanie sztangi na ławce skos 12/10/10/8
3.Rozpietki 12/12/12/12
Triceps:
1.Przyciąganie sztangi do czoła leżąc 12/10/10/8
2.uginanie ramion ze sztangą za głowę 12/10/10/8
Nogi:
1.Przysiad 12/10/10/8
2.Wspiecia na place ze sztangielkami 25/20/20/15
Prosze o oceny i co mogę dodać albo zmienić moj 1 plan na mase ;)
Poniedziałek:
Biceps:
1.Uginanie ze sztangą stojąc 12/10/10/8
2.Uginania chwytem młotkowym 12/10/10/8
Plecy:
1.Podciąganie sztangielki w opadzie 12/10/10/8
2.Podciąganie sztangi w opadzie 12/10/10/8
Nogi:
1.Przysiad 12/10/10/8
2.Wspiecia na place ze sztangielkami 25/20/20/15
Środa:
Barki:
1.wyciskanie sztangi zza głowy 12/10/10/8
2.wyciskanie sztangi z przodu 12/10/10/8
Piątek:
Klatka:
1.Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12/10/10/8
2.Wyciskanie sztangi na ławce skos 12/10/10/8
3.Rozpietki 12/12/12/12
Triceps:
1.Przyciąganie sztangi do czoła leżąc 12/10/10/8
2.uginanie ramion ze sztangą za głowę 12/10/10/8
Nogi:
1.Przysiad 12/10/10/8
2.Wspiecia na place ze sztangielkami 25/20/20/15
Prosze o oceny i co mogę dodać albo zmienić moj 1 plan na mase ;)
Krzysztof Piekarz
poczytaj troche o podstawach treningu i diety!!


.Za dużo na barki za mało na nogi.