SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mój swientny trening, pozazdrosci nawet Pudzian

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3317
Cel: Jeśli masz zamiar rozbudować swoje ciało i poprawić kształty sylwetki. I rozbudowac PLECY oraz BARKI bo z nimi u mnie najgorzej

Trening bedzie oparty na Splicie partia 2x/tydzien
Czyli 4razy w tyg trening
Odrazu odpowiadam na pytanie:
nóg nie robie poki nie skonsultuje sie z moja rehabilitantka
Mam zamiar brac rano Kreatyne MONO a przed treningiem Cell pumpa w DT, w DNT bede brac rano mono a w godzinach treningowych cell pumpa
PRosze wszystkich o rady i korekty!

A - klatka + barki + tricepsy + brzuch
B - plecy + bicepsy + przedramie + brzuch

Poniedziałek: (A)
Klatka: (zeby zostalo sily na 2-3p)
-4s 8p wyciskanie na płaskiej sztangi
-4s 8p wyciskanie hantli na skosnej w gore
Barki:
-3s 8p wyciskania sztangi zza głowy siezdac
-3s 8p unoszenie sztangielek bokiem w góre
Triceps:
-4s 8p wyciskanie francuskie (nie moge sie zdecydowac czy siedzac czy lezac)
-4s 8p prostowanie ramion na wyciagu stojac (takie cos na maszynie,czyli chyba sciagnia drazka w dol z lokciami przy tulowiu
na wyciagu ?)
Brzuch:
to juz sobie poradze

Wtorek: (B)
Plecy:
-4s 8p wioslowanie sztangielka w opadzie
-3s 8p podciaganie końca sztangi w opadzie (http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy_pliki/image032.gif)
-4s 8p sciaganie drazka w siadzie do karku
Biceps:
-4s 8p uginanie ramion ze sztanga stojac podchwytem
-4s 8p uginanie ramion ze sztangielkami stojac (uchwyt młotkowy)
Przedramie:
-tutaj tez sobie poradze, macham sztanga w dłoniach na rozne sposoby
Brzuch:
to juz sobie poradze

Środa:
-Wolne

Czwartek:
-to co w poniedzialek (A)

Piątek:
-to co we wtorek (B)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 94

Wzrost: 185

Cel treningowy: j/w

Staż treningowy na słowni: niecały rok

Uprawiane inne sporty: kiedys MT

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: dieta cud, staram sie by bilans był na 0 bo jednak troche tłuszczu mam

Przeciwskaznania medyczne: krzywy kregosłup,problemy z kolanem

Zażywane suplementy: cell pump jak nie zapomne

Zmieniony przez - lol12 w dniu 2008-07-01 02:46:02

Zmieniony przez - lol12 w dniu 2008-07-01 02:46:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Czemu brzuch tylko w jednym zestawie? mam dosc duzy miesien piwny :/ w jednym zestawie - czyli 2x w tygodniu. jak chcesz zgubic sadło to nie brzuszki tylko dieta.

Na biceps i triceps tylko po 1 cwiczeniu???
najlepiej tak bedzie, mozesz dac 2cw po 2s - napisalem Ci to.

Na prostownik to moge robic osobne cwiczenie w osobny dzien?
tzn. bym sobie zaczał robic MC w sobote u kumpla w piwnicy.
Tylko powiedzcie od ilu seri i ilu powtorzen zaczac?
Ps. niemam tych gowien na nadgarstki, obejedzie sie bez tego narazie?
Nie mozesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4248
do klatki dodaj jeszcze np rozpietki 4 serie po 10
do barkow tez moglbys dodac Podciaganie sztangi wzdluz tulowia

do plecow mozesz tez dorzucic np dzien dobry (sklony ze sztanga) i imo chyba najlepsze cwiczenie : podciaganie nachwytem
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Bez nog traci sens ten plan calkowicie, nie ma co oceniac, co jest powodem nie cwiczenia nog?? co dokladnie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3317
Snieto ale chciałem sie trzymac zasady 12-16 serii na duze partie ciała
Do klaty moge dodac rozpietki, a do pleców zapomniałem napisac-unoszenie tułowia.

Aha i jednak w czwartek i piatek na triceps i biceps bedzie po 3s, zeby jednak ten trening wygladał troche lzej.

Bery: uraz kolana, chodze na rehabilitacje i nie moge nic ryzykowac poki co, dlatego wole porozmawiac z pania doktor.


Ps. Wiec plan wyglada OK :D?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Zajrzyj w link z mojego podpisu - tam masz gotowe dobre plany. Pozdro.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3317
no wlasnie na podstawie tego tematu z twojego linku układalem ten trening, tylko niektore cwiczenia sobie pozmieniałem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Poniedziałek: (A)
Klatka: (zeby zostalo sily na 2-3p)
-4s 8p wyciskanie na płaskiej sztangi 3s
-4s 8p wyciskanie hantli na skosnej w gore 2s
- 2s rozpietek

Barki:
-3s 8p wyciskania sztangi zza głowy siezdac
-3s 8p unoszenie sztangielek bokiem w góre 2s
Triceps:
-4s 8p wyciskanie francuskie (nie moge sie zdecydowac czy siedzac czy lezac) obojetnie, ale polecam siedzac sztangą
-4s 8p prostowanie ramion na wyciagu stojac (takie cos na maszynie,czyli chyba sciagnia drazka w dol z lokciami przy tulowiu
na wyciagu ?) wywal
Brzuch:
to juz sobie poradze

Wtorek: (B)
Plecy:
-4s 8p wioslowanie sztangielka w opadzie sztanga 3s
-3s 8p podciaganie końca sztangi w opadzie 2s([http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy_pliki/image032.gif]) 
-4s 8p sciaganie drazka w siadzie do karku zamien na cos na prostowniki 3s - MC/unoszenie z opadu/dzien dobry
Biceps:
-4s 8p uginanie ramion ze sztanga stojac podchwytem
-4s 8p uginanie ramion ze sztangielkami stojac (uchwyt młotkowy) wywal
Przedramie:
-tutaj tez sobie poradze, macham sztanga w dłoniach na rozne sposoby
Brzuch: brzuch cwicz tylko z zestawem A
to juz sobie poradze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3317
Czemu brzuch tylko w jednym zestawie? mam dosc duzy miesien piwny :/
Na biceps i triceps tylko po 1 cwiczeniu???

co do francuskiego wyciskania to najbardziej mi odpowiada to:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona_pliki/image031.gif



Zmieniony przez - lol12 w dniu 2008-07-03 17:09:45

ps. ile wazy sama maszyna smitha bez ciezarów gdy ja podnosze?

Zmieniony przez - lol12 w dniu 2008-07-04 13:50:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3317
Aha jeszcze jedno.

Na prostownik to moge robic osobne cwiczenie w osobny dzien?
tzn. bym sobie zaczał robic MC w sobote u kumpla w piwnicy.
Tylko powiedzcie od ilu seri i ilu powtorzen zaczac?
Ps. niemam tych gowien na nadgarstki, obejedzie sie bez tego narazie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15443
Dzwonił do mnie pudzian i Ci zazdrości..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3317
dzieki za wyczerpujaca i inteligenta odpowiedz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Prosze o profesjonalną ocenę.

electro
Polecane artykuły