Cel: Jeśli masz zamiar rozbudować swoje ciało i poprawić kształty sylwetki. I rozbudowac PLECY oraz BARKI bo z nimi u mnie najgorzej
Trening bedzie oparty na Splicie partia 2x/tydzien
Czyli 4razy w tyg trening
Odrazu odpowiadam na pytanie:
nóg nie robie poki nie skonsultuje sie z moja rehabilitantka
Mam zamiar brac rano Kreatyne MONO a przed treningiem Cell pumpa w DT, w DNT bede brac rano mono a w godzinach treningowych cell pumpa
PRosze wszystkich o rady i korekty!
A - klatka + barki + tricepsy + brzuch
B - plecy + bicepsy + przedramie + brzuch
Poniedziałek: (A)
Klatka: (zeby zostalo sily na 2-3p)
-4s 8p wyciskanie na płaskiej sztangi
-4s 8p wyciskanie hantli na skosnej w gore
Barki:
-3s 8p wyciskania sztangi zza głowy siezdac
-3s 8p unoszenie sztangielek bokiem w góre
Triceps:
-4s 8p wyciskanie francuskie (nie moge sie zdecydowac czy siedzac czy lezac)
-4s 8p prostowanie ramion na wyciagu stojac (takie cos na maszynie,czyli chyba sciagnia drazka w dol z lokciami przy tulowiu
na wyciagu ?)
Brzuch:
to juz sobie poradze
Wtorek: (B)
Plecy:
-4s 8p wioslowanie sztangielka w opadzie
-3s 8p podciaganie końca sztangi w opadzie (http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy_pliki/image032.gif)
-4s 8p sciaganie drazka w siadzie do karku
Biceps:
-4s 8p uginanie ramion ze sztanga stojac podchwytem
-4s 8p uginanie ramion ze sztangielkami stojac (uchwyt młotkowy)
Przedramie:
-tutaj tez sobie poradze, macham sztanga w dłoniach na rozne sposoby
Brzuch:
to juz sobie poradze
Środa:
-Wolne
Czwartek:
-to co w poniedzialek (A)
Piątek:
-to co we wtorek (B)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 94
Wzrost: 185
Cel treningowy: j/w
Staż treningowy na słowni: niecały rok
Uprawiane inne sporty: kiedys MT
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full
Dieta: dieta cud, staram sie by bilans był na 0 bo jednak troche tłuszczu mam
Przeciwskaznania medyczne: krzywy kregosłup,problemy z kolanem
Zażywane suplementy: cell pump jak nie zapomne
Zmieniony przez - lol12 w dniu 2008-07-01 02:46:02
Zmieniony przez - lol12 w dniu 2008-07-01 02:46:39
Trening bedzie oparty na Splicie partia 2x/tydzien
Czyli 4razy w tyg trening
Odrazu odpowiadam na pytanie:
nóg nie robie poki nie skonsultuje sie z moja rehabilitantka
Mam zamiar brac rano Kreatyne MONO a przed treningiem Cell pumpa w DT, w DNT bede brac rano mono a w godzinach treningowych cell pumpa
PRosze wszystkich o rady i korekty!
A - klatka + barki + tricepsy + brzuch
B - plecy + bicepsy + przedramie + brzuch
Poniedziałek: (A)
Klatka: (zeby zostalo sily na 2-3p)
-4s 8p wyciskanie na płaskiej sztangi
-4s 8p wyciskanie hantli na skosnej w gore
Barki:
-3s 8p wyciskania sztangi zza głowy siezdac
-3s 8p unoszenie sztangielek bokiem w góre
Triceps:
-4s 8p wyciskanie francuskie (nie moge sie zdecydowac czy siedzac czy lezac)
-4s 8p prostowanie ramion na wyciagu stojac (takie cos na maszynie,czyli chyba sciagnia drazka w dol z lokciami przy tulowiu
na wyciagu ?)
Brzuch:
to juz sobie poradze
Wtorek: (B)
Plecy:
-4s 8p wioslowanie sztangielka w opadzie
-3s 8p podciaganie końca sztangi w opadzie (http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy_pliki/image032.gif)
-4s 8p sciaganie drazka w siadzie do karku
Biceps:
-4s 8p uginanie ramion ze sztanga stojac podchwytem
-4s 8p uginanie ramion ze sztangielkami stojac (uchwyt młotkowy)
Przedramie:
-tutaj tez sobie poradze, macham sztanga w dłoniach na rozne sposoby
Brzuch:
to juz sobie poradze
Środa:
-Wolne
Czwartek:
-to co w poniedzialek (A)
Piątek:
-to co we wtorek (B)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 94
Wzrost: 185
Cel treningowy: j/w
Staż treningowy na słowni: niecały rok
Uprawiane inne sporty: kiedys MT
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full
Dieta: dieta cud, staram sie by bilans był na 0 bo jednak troche tłuszczu mam
Przeciwskaznania medyczne: krzywy kregosłup,problemy z kolanem
Zażywane suplementy: cell pump jak nie zapomne
Zmieniony przez - lol12 w dniu 2008-07-01 02:46:02
Zmieniony przez - lol12 w dniu 2008-07-01 02:46:39
Krzysztof Piekarz
