SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 400
Witam, mam do oceny plan treningowy. Dostałem go od trenera z siłowni, a chodze do "profesjonalnej" siłowni za ktora place 185 zl za miesiac, wiec pierwszych lepszy trenerów tam nie przyjeli, ale mniejsza oto. Napisz poniżej trering, a roszte wytłumacze niżej.

Trenig jest na masę(o taki poprosiłem), jest on przeznaczony na 2 dni, bez wolnych dni...

Dzień Pierwszy :

M. klatki piersiowej :
- Wyciskanie na ławce płaskiej (sztango) 4x10

M.Grzbietu:
-Przyciąganie na przyrzadzie 3x10
-Przyciaganie drazka do brzucha "wiosłowanie" 3x10

M.Naramienne(Barki)
-Wyciskanie siedziąc na przyrzadzie 4x10

M.Ramion(Biceps)
-Uginanie przedramion stojąc (sztanga) 4x10

M.Ramion(Triceps)
-Prostowanie przedramion leżąć (sztanga) 4x10

Dzien Drugi

M.Brzucha:
-Spinanie na ławce plaskiej 4x20
-Unoszenie nóg lezac na ławce 4x12

M.Nóg (czworogłowy, dwóglowy, posladkowy, podudzia)
-"Syzyfki" 3x12
-Wyciskanie na przyrzadzie 3x12
-Uginanie nóg na przyrzadzie 3x12
-Przywodzienie nóg na przyrzadzie 3x12
-Odwodzenie nóg na przyrządzie 3x12
-Wspiecia na palcach (przyrząd) 4x12


A wiec tak wyglada moj trening, ponizej napisze jak trener kazał mi go wykonywacz:

Powiedzmy, zaczynajac w dniu pierwszym od pierwszego cwiczenia "wyciskanie na ławece" robie jedna serie i odrazu po PIERWSZEJ (a jest ich 4) skonczonej serii przechadze do nastepnego cwiczenie bez zadnego odpoczynku czyli do (to juz na miesnie grzbietu) "Przyciaganie na przyządzie", i tak dalej skoncze jedna serie tego cwiczenia i ide do kolejnego innego cwicznia odrazu bez odpoczunku, az dojde tak po jednej serii do ostatniego cwiczenia M.ramion(triceps) "prostowanie przedramion lezac" i po tym ostatnim cwiczeniu, nastepuje odpoczynek ma trwac on ok 60 do 120 sec. Po odpoczynku znowy zaczynam robi druga serie zaczynajac od pierwszego cwiczenia az konczac do ostatniego w danym dniu, i tak ma sie powtarzać tyle reazy ile jest serii przy kazdym cwiczeniu.


Prosze o komentarz do tego planu, czy jest dobry itd...
Prosze o ocenienie go od 1 do 10


Aha i jeszcze jedno pytanie, Czy dobra rzeczą jest wejscie na Saunę po treningu ?

Z góry dziekuje za komentarze, Pozdrawiam Michal.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 75

Wzrost: 180

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 1 Roku

Uprawiane inne sporty: ----------

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full sprzęt, profesjonalna siłownia

Dieta: Jest

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: W tej chwili nic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
To co ulozyl ci trener do smietnika calkowicie, po tym opisie to jest jakby ACT czyli plan dla kogos kto nigdy nie mial stycznosci z silownia i dopiero zaczyna.

Prosze o ocenienie go od 1 do 10
1

Plan dla ciebie FBW albo split, o wszystkim mozesz poczytac na forum, sa tez gotowe plany treingowe post podwieszony by rion10.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie pomieszanie z poplątaniem Szczerze mówiąc trochę dziwny ten plan, ale cóż...

W pierwszym dniu sie przećwiczysz a w drugim nawet się nie zmęczysz... 6 ćwiczeń na nogi ? Co ten trener cały atlas przepisał , 2 ew. 3 ćwiczenia w zależności od stażu. Jak dla mnie nie opłaca się tego planu poprawiać bo całkiem nowy by wyszedł... Jak kolega wyżej polecałbym FBW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Mój swientny trening, pozazdrosci nawet Pudzian

WHEY premium