SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Road_king/dziennik-redukcja,fotki i podsumo.str36-37

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
może i lepsze

jak dużo będzie jeździł to nie byłoby to głupie...może...

trzeba samemu wypróbować

osobiście do fbw już nie wrócę (chyba ze na regeneracji jakiś lekki fbw)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli co dokładnie masz na myśli, jestem otwarty na propozycje
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
road_king, zrzuciłeś nieźle, ale teraz trzeba z górą do nóg dociągnąć

ja ze swojej strony polecam FBW - ten trening naprawdę DZIAŁA

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
no wlasnie ja juz sie nady tym u Radzia zastanawialam, tu nie chodzi o takie typowe FBW gdzie walisz 5 cwiczen na okredke, ten trening mozna spokojnie rozbudowac i nadal bedzie FBW jezli bedziemy cwiczyc cale cialo na jednym treningu.
malo tego dzielac na 3 dni bedziemy mogli opedzic wszytskie katy podejscia do miesnia.
co do ruchow w tylu sportowym wplotłabym wlasnie wszelkie wymagajace eksplozjii energii w przypadku nog, jak przysiad z wyskokiem, power clean, push press, i takie modyfikacje do tego jak wchodzenie na stopien z ciezarem, wykrok z noga tylna na podwyzszeniu. reszta klasycznie wyciskanie podciaganie itd..
Ps
Radziu chodzimy tymi samymi drogami

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-04-14 13:10:26
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
Obliques, pewnie że chodzimy, ale Ty trochę zygzakujesz .

Przy takiej sylwetce spokojnie można robić właśnie te 5 ćwiczeń (przysiad, martwy ciąg, wyciskanie stojąc i leżąc, wiosłowanie). Co do pracy nóg, to wydaje mi się, że trening siłowy raczej w kolarstwie nie pomaga:

"Podstawą w kolarstwie jest wytrzymałość. Wytrzymałość i siła to przeciwstawne cechy - nie można mieć obydwóch rozwiniętych na najwyższym możliwym poziomie."

Reasumując, przynajmniej na początku wystarczy robić ćwiczenia bazowe (road, nawet nie będziesz musiał "dorabiać" łydek ), przy zrobieniu większej masy można zacząć się "bawić". Moje OSOBISTE zdanie.

obliques, pozdrawiam jak zawsze cieplutko

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10998
Zostawcie nogi Tomka w spokoju
Nad górą trza popracować i owszem Ja tam lajkonik jestem, ale widok widzę i jest mało zachwycający w porównaniu z moją ulubiona łydeczką
Nie wiedziałam, ze Road będzie masował teraz, na progu sezonu

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
wytrzymalosc to sobie trenujesz na rowerze, na trasie , ostatnio jakis kolarz opowiadal, ze potrafi przez godzine utrzymywac tetno 98% , silownia sie do tego slabo nadaje

Madu to fetysz

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-04-14 13:27:56
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
No więc właśnie, trening siłowy na nogi nie ma bezpośredniego wpływu na wyniki, więc nie trzeba dynamicznie .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10998
Po prostu lubię wycięte łydki kolarskie, a dwie to nawet mam w domu

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Alez do nog nic nie mam, nogi sa tylko srodkiem prowadzacycm do celu , nie mysle nad zadnym specjalnym treningiem nog i sa traktowane tak jak inne partie ciala, wiec nie rozumiem skad u was "problem" z dynamicznymi cwiczeniami, skoro wcale nie chodzi w nich glownie o nogi.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie brzucha - co lepsze??

Następny temat

PLAN NA MASE 2x W TYG

electro
Polecane artykuły