SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Road_king/dziennik-redukcja,fotki i podsumo.str36-37

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no już nie krzyczcie dobra 4kg też wynik, ale jak patrze jak Koluszek pięknie schodziła z wagi no to .....
Wczoraj trening poszedł super, zrobiłem nogi jak należy.
Dziś poszedłem do lekarza, bo to przeziębienie trochę mi ciągnęło i dostałem 5 tabletek antybiotyku co pewnie rozwali mój organizm od środka. Dziś urlop, ale dzień wypełniony po pachy, oczywiście trening w nim najważniejszy- bicepsy, trice, brzuch, przedramię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
jak będziesz brał antybiotyki to nie idź na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
whay? dzisiaj byłem , szybko zrobiłem co trzeba, jutro i w niedzielę miałem robić aeroby ale to dam sobie spokój, niech organizm odpocznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no bo jak antybiotyki bierzesz to jesteś chory nonie, lepiej odpuścić te parę dni i niech organizm wypocznie, i zacząć jak się już będzie zdrowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pan lekarz kazał leżeć, no to leżałem wczoraj. Coś strasznego, jak ludzie tak mogą całe życie spędzać?
No, ale przynajmniej poczytałem sobie książkę i SDW
No i w końcu znalazł się czas, żeby pomierzyć obwody po pierwszym miesiącu odchudzania. Zrobiliśmy to dzisiaj i wklejam wynika. Ocenę pozostawiam wam o ile ktokolwiek tu jeszcze zagląda




No i tak sie to prezentuje po pierwszym miesiącu. Dziś dalej leżę. Antybiotyki mam do wtorku więc chyba zero treningu w tym czasie albo jakiś lżejszy. Zobaczę
Oczywiście wszystko mierzone na "luzie" .

Zmieniony przez - road_king w dniu 2008-02-10 12:15:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Jestem pod pełnym wrażeniem 9 cm w pasie i 4 w talii
Widać, że mięcho za bardzo nie spadło martwi jedynie spadek przedramienia. Jak przedstawia się spadek wagi?

Ja zaglądam cały czas i śledzę w końcu mamy podobne cele. Pozdro i walcz dalej.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz patrze, że w pasie zrobiłem błąd w obwodzie pasa, nie 94 cm, a 97 sorry, Wuchta sorki

prawidłowe dane




NO teraz ok.Chciałbym, żeby mi zeszło 9cm, ale nie wszystko na raz Przyjdzie czas na zbicie reszty fetu
Jeszcze daleko do zwycięstwa, ale pierwsza bitwa całkiem niezła wydaje mi się


Zmieniony przez - road_king w dniu 2008-02-10 14:02:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Jak to nikt nie zagląda - a ja?

Zaglądam, kibicuję i gratuluję spadków!!!

Oby tak dalej, a latem na plaży będziesz innym gościem...

Pozdrawiam!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze powiedziawszy nie lubię plaży wole rowerem po górach pośmigać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
To zaprezentujesz się przy hotelowym basenie po uprzednim, całodziennym śmiganiu na rowerze

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie brzucha - co lepsze??

Następny temat

PLAN NA MASE 2x W TYG

WHEY premium