SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Road_king/dziennik-redukcja,fotki i podsumo.str36-37

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Madu cyklicznie faszerujesz się kreatyną i stackami kreatynowymi, ładujesz w siebie przez 6 tygodni, 4tygodnie przerwy i znów i tak cyklicznie Bubby przerwy nie robi
przy redukcji warto brać kretkę (monohydrat)
Bubby Ty szamałeś Syntrax Matrixa 5,0, jaki smak jest dobry? i czy na redukcji to białko jest ok?

Zmieniony przez - road_king w dniu 2008-04-10 15:00:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Ja się redukuję, ale kurczaczek, nie wiem o czym do mnie piszesz... stawiam na dietę
Matrix czekoladowy OK, ale jak ktoś jest fanem gorzkiej czekolady to zemdli go słodycz.

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no bez diety ani rusz,też trzymam dięte od 3 miesięcy, to się zgadza,
kreatyna "przyczynić się może do przyśpieszenia regeneracji, a także zwiekszenia zasobów energetycznych- te procesy na pewno przebiegać będą sprawniej" no i działa antykatabolicznie
MAcie jakiś pomysł na piątkowe jedzenie (bezmięsne) na redukcji, bo mam problem ze zjedzeniem więcej niż jedna porcja w dniu z rybą. Zibiera mnie na..... ale co innego można zjeść?

Zmieniony przez - road_king w dniu 2008-04-10 15:22:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
King czy ten jetfuel duży wystarcza czy trzeba kupić więcej (drogie to cholerstwo 150zł.,żeby spalić co nieco tłuszczyku i czy można to brać będąc na cyklu KO+CP ? czy lepiej robić redukcję z jetfuel`em, a cykl KO zrobić później?
Co do piątkowego menu wiedzę, ze nie macie propozycji.
Minęły 3 miesiące redukcji. Plan z 7 stycznia był taki, żeby zejść z wagi 100,3kg na 85kg. W sumie można rzec, ze się prawie udało. Wczorajsze ważenie wykazało wagę 86kg, ale muszę to jeszcze sprawdzić na wadze, na której ważyłem się przez ostatnie 3 miesiące.
Powoli będę kończył redukcję tak zeby nabierać sił na maratony rowerowe )
Z pewnością jeszcze mi spadnie z wagi co nieco przy dużych obciążeniach na rowerze, ale generalnie chciałbym już starać się utrzymać tą wagę i zacząć budować siłę i mięśnie. Ot chyba taki plan na kolejne miesiące. Na razie tak jak Bubby sugerował zrobię przerwę od pakierni, będę tylko kręcił na rowerze. A potem powrót do siłowni razem z KO i CP Najgorsze tylko jak zacząć jeść, żeby się znów tłuszczem nie zalać, a muscle rosły?


Zmieniony przez - road_king w dniu 2008-04-11 08:15:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakby komuś brakowało strony fittogether.net to mam plik w excelu ściągnięty od ziomala z Hameryki do pomiaru BF, wstawiłbym na forum ale się nie da




tak to wygląda po otwarciu

Zmieniony przez - road_king w dniu 2008-04-11 11:08:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
z tym tłuszczem 1/1/1 to nie omega tylko nasycone/jednonienasycone/wielonienasycone
omega 2-3g dziennie

jak się w to będziesz bawił to będziesz wiedział jakiego ile ci brakuje do proporcji idealnych ale przy takim spożyciu tłuszczy olałbym całkowicie to, po prostu tłuszcz ten co w produktach z diety (dawaj teraz całe jaja) + 2-3g omega-3, reszta oliwa z oliwek


road po nasyceniu kreatyną nie wystarczy 4 tygodnie by ją wysycić mądrzy tego świata podają 7 tygodni na powrócenie do stanu endogennego


Co do matrixa to ciastka to moje ulubione białeczko pod względem smaku, czeko tez super, wanilii nie próbowałem chyba ale czytałem nie najlepsze opinie (jakieś kawałki wnailii pływają ) a kiedy je chcesz stosować ?? bo jak do posiłków i na noc to super jak np między treningiem a aerobami jako zastępca BCAA to już kiepsko (węgli ma trochu no i tam chyba najszybsze to wpc) ale i od bidy przed końcem treningu jak weźmiesz to rolę powinno spełnić ale najlepiej bcaa albo wpi czy chociażby czyste wpc


w piątek mięsa nie jesz ?? no to rybki ci zostają i jajeczka no i ser na noc


połączenie kolarstwa z budownaiem masy... to hard...
na pewno musisz podbić kalorie, podbijaj i obserwuj jak będziesz za dużo fatu łapał to zmniejsz

A i jak masz zamiar ostro pedąłować to nie rób całkowitego offu od siłki (najwyżej tydzień) potem ze 3 razy w tygodniu zrób fbw jakiś (2 serie na duże partie po 1 na małe, podstawowe ćwiczenia, ale bez szaleństw z kg)


nadrobiłem bo sie mnei powiadomy wyłączyły

P.S. sprawdź prv.

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2008-04-11 12:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za odpowiedź
co do wielkich tego świata , to jak zawsze każdy ma swoją teorię
jednym słowem ten Matrix taki sobie, chyba zostanę przy 100%whey
wiem że ciężko będzie masować i kręcić na rowerze, ale ja Pudzianem nie chce zostać więc spoko, a co do siłki to nie, że odstawiam tylko robie one week przerwy, a od 21 kwietnia z powrotem na pakiernie ) ja już bez siłowni sobie życia nie wyobrażam
P.S. sprawdź priva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
doszło dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, 3 miesiące redukcji minęły. To moja pierwsza redukcja w życiu. Początek jest ciężki, bo przestawiasz swoje kubki smakowe na nowe horyzonty, ale po 2 tygodniach zaczynasz się na prawdę fajna jazda. Redukcja jest wielce ok. Fakt człowiek chciałby szybko i bez bólu, ale w życiu nic samo nie przychodzi, a odejść (tłuszcz) też samo nie chce i trzeba powalczyć. Ale warto, czuję się świetnie, pewnie organizm jest osłabiony, ale mam nadzieję, że uda mi się doprowadzić go do stanu dużo lepszego niż przed redukcją. Czyli trzeba popracować nad siłą i wytrzymałością

Spadki obwodów poszczególnych części ciała wyglądały następująco:




No jak widać trochę tego zeszło ze mnie i dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
no no ładnie schodzi mozna prosic o ten program???

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie brzucha - co lepsze??

Następny temat

PLAN NA MASE 2x W TYG

WHEY premium