SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Road_king/dziennik-redukcja,fotki i podsumo.str36-37

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Na odwyk!!!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mera białeczko na redukcji mus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Nie musi być koniecznie z prochu
Choć sama piję, to wolę jednak naturalne w postaci mięcha

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
o EAS tylko słyszałem opinie i nigdy nie piłem, ale same pochlebne, firma też nie z piwnicy, więc i skład powinien nie być wlaony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki Bubby, na Tobie jak zawsze można polegać
Mera zgadzam się mięcho jest najważniejsze, ale w prochu oprócz białka są często inne ważne dodatki typu BCAA, gluta, witaminki czy minerały więc warto popijać



Zmieniony przez - road_king w dniu 2008-03-18 15:12:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
shake po treningu w którym jest proch, jest nie do zayebania

do tego prochy z rana do śniadania, świetnie się nadają do omleta popijania


tylko trzeba kupić jakieś smakowe, bo inaczej nie jest to super dobre, a ja osobiście lubię dać kilka zetów więcej i mięć smakowe, bo to taka odskocznia od kurczaka z ryżem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
święta racja Bubby
Wczoraj poszły plecy na treningu, ostatnio super mi się ćwiczy i to mnie cieszy. Choć nie widzę po sobie jakiś zjawiskowych , hehehe, zmian jeśli chodzi o muscle
Ale teraz najważniejsza redukcja, w Wielki Czwartek kolejne ważenie. Ciekaw jestem czy zejdę poniżej magicznego dla mnie progu 90kg. Nie pamiętam czasów kiedy tyle ważyłem Zobaczymy ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ważenie lepiej w Wielką Sobotę...
W przypadku niezadawalających rezultatów będzie większa motywacja do pilnowania się w czasie świąt
Jeżeli natomiast waga wyniesie mniej niż 90kg, motywację ukierunkować będzie można na chęć utrzymania efektów

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Mam białko z universala wanilia i smak nie powala ale miałem tej samej firmy czekoladkę i było dobre w smaku - można spróbować.
Jednak już więcej nie kupię, będę wierny olimpowi i biogenixowi. Olimp system protein 80 - czekodala bdb i whey protein complex - kokos super smak - jedno i drugie godne polecenia oczywiście według mnie...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mera ale w Wielką Sobotę to na pakiernię nie pójdę, a tam się ważę więc uczynię to dzisiaj
Wuchta dzięki za info, jak zwykle kopalnia wiedzy
A ja pozostanę wierny Kaizenowi, chciałem kupić EAS, bo koleś tanio sprzedawał na allegro, ale to jakiś ćwok był i jak tylko zacząłem licytować to zakończył aukcję. Nie cierpię takich patafianów.
Wczoraj miałem dzień leniuchowania, a dziś zrobię nogi. Jutro Wielki Piątek więc bice i trice zrobię w domu tak jak się da.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie brzucha - co lepsze??

Następny temat

PLAN NA MASE 2x W TYG

WHEY premium