Brian Johnson znany lepiej jako Liver King to w ostatnim czasie bardzo popularna osoba w branży fitness. Wszystko za sprawą niecodziennych nawyków żywieniowych. Mężczyzna jakiś czas temu całkowicie zmienił swój styl życia, przyjmując ten, jaki mieli nasi przodkowie. Filmy, na których spożywa surowe mięso bardzo szybko obiegły Internet i pojawiło się wiele komentarzy zarówno zwolenników, jak i przeciwników takiego sposobu odżywiania. Bardzo szybko zyskał ponad 1,7 miliona obserwujących na Instagramie. Sylwetka 45-latka jest naprawdę niezła i jeśli faktycznie zbudował ją głównie dzięki diecie przodków, to naprawdę jesteśmy pełni podziwu.

Liver King jak się okazuje jest też inspiracją dla innych. Influencer fitness Jesse James West poszedł w jego ślady i przez 50 godzin próbował jeść, trenować i spać jak King. Pod jego czujnym okiem jadł surowe organy, w tym jądra, wątrobę czy szpik kostny. Jesse był zaskoczony tym eksperymentem i stwierdził, że jedzenie w stylu Kinga było jednym z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobił.

Chociaż wydaje się, że wiele osób jest pod wrażeniem tego, co robi King, to popularny gospodarz podcastów Joe Rogan nie do końca wierzy w szczere intencje “króla wątroby”. Rogan jest przekonany, że King stosuje sztuczkę, aby przyciągnąć więcej obserwatorów, zyskać popularność i zwiększyć sprzedaż w swojej firmie.

To, co zrobił ostatnio wprawiło w osłupienie niejednego obserwatora... Liver King zjadł 6 SUROWYCH jajek w zaledwie minutę. Ze skorupkami. Zachęcił też swoich fanów do regularnego spożywania jajek. My także zachęcamy, ale zalecamy jednak spożywanie ich w postaci jajecznicy, omleta bądź ugotowanych.

Komentarze (9)
Gorgor

Przykład atencjusza, który dla popularności zrobi wszystko.

2
Blackv95

Wszystko dla $$$.

0
gokuson

Pół człowiek, pół d****

0
jara2

Człowiek Małpa

0
lodzianin1

Dieta przodków środki z apteki juz nowoczesne ;!)

1
lordknaga

on ma jakies implanty absa...

1
Juggernaut

Murica.. Fajnie wygląda ale czy nasi przodkowie mieli dostęp do takich ssa? kurde coś mnie chyba ominęło w historii :) a żarcie tego surowego gówna może się skończyć różnie (wiadomo że on tam ch**a je pewnie tylko pod ig zdjęcia ..)

0
Juggernaut

btw. na bank po akcji jajka 15 sekund później było rzyganie :) pajacing .

1
Gats 2

ręka równie gruba co noga.

0