SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Road_king/dziennik-redukcja,fotki i podsumo.str36-37

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
obliques 98? trupne
choc w sumie ja leszcz jestem, a jak jade normalnie zupelnie to i tak ponizej 85 nie spada, na prostej drodze, az w week majowy wezme pulsometr ze soba zeby sprawdzic ile w zywieckich gorkach wyleci w gore


Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-04-14 13:53:00

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A wez, normalnie jak on opisywal swoje interwaly wytrzymalosciowe to sie z..gac chcialo od samego czytania, jechac juz tak nie musze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale się dyskusja rozwinęła
Madu i Rado zgadzam się, że górę trzeba rozbudować, bo marna w porównaniu z dołem. No zawodowego kolarza ze mnie nie róbcie, po prostu kocham ten sport, szczególnie w wersji MTB, choć i szosa mnie ciągnie.
Ale wracając do treningu. Jeśli Obli możesz mi poświecić trochę Twojego cennego czasu to chętnie spróbowałbym tego co proponujesz. W sumie nie próbowałem jeszcze FBW więc czemu nie, bardzo chętnie. Jak czytam o tych power clean`ach i innych push press`ach cokolwiek to jest brzmi nieźle
Carire dzięki

Zmieniony przez - road_king w dniu 2008-04-14 14:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
obliques, nie krzycz na mnie już . Powiedzmy, że w tej dziedzinie pozostaniemy przy swoim zdaniu. Co nie zmienia faktu, że Power Cleana się kiedyś nauczę .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No właśnie muszę się wysilić i podumac by to mialo rece i nogi

Radziu, alez ja nie krzycze , tylko mam wrazenie, ze nie wiesz o co mi chodzi (bo masz przed oczami koszykarzy ), przeciez nikt tu nie jest zawodowym kolarzem, nawet nie wiem czy oni w ogole chodza na silownie, a jak juz to pewnie cwiczą tylko gorna czesc ciala. Wiec fakt, ze interesujecie sie jazda na rowerze byl tylko pretekstem mojej propozycji.
Czemu wpadlam na mysl na takie trening, bo wlasnie nikt z was nie chce pakowac, a juz najmniej zalezy wam na jakis olbrzymich przyrostach w masie nog. A po co chodzimy na silownie? Po mase, wytrzymalosc, sile, ale mozna tez pojsc po energie.
I wlasnie robiac tego przyslowiowego power cleana poczulam roznice.
Co daje trening gdzie postaramy sie wlozyc jak najwiecej cwiczen sportowych (nie da sie ukryc ze wiekszosc angazuje nogi)?
- duzy wydatek energetyczny (a wiec idealny do utrzymania szczuplej sylwetki)
- na pewno nie napedza duzej masy nog bo cwiczenia wykonujemy statystycznie z ciezarami w granicach 60%1Max
- ćwiczy formę, wytrzymałość i stymuluje szybko kurczliwe wlokna, co jest dobra odmiana, dla kogos kto chce uzyskac estetyczna sylwetke.
A dlaczego w formie FBW? Bo wiekszosc tych cwiczen angazuje i tak cale cialo, wiec trudno mowic tu a jakims dzieleniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
obliques, jak spojrzysz na górę roada, to pewnie się zgodzisz, i On się zgodzi, że trzeba wrzucić DUŻO mięcha, żeby było ładnie estetycznie itp. A szybki wzrost masy mięśniowej zapewniają podstawowe ćwiczenia i 5x5 albo HST. Oczywiście w większości, a nie w każdym przypadku .

Pozdrawiam

Chociaż zgodzę się, że dołu na razie nie trzeba masować . Z drugiej strony to przysiad daje wyrzut hormonu wzrostu, który działa na CAŁE ciało.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-04-14 16:43:44

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1965
gratuluję efektów :)

EDIT:
mógłbyś wrzucić ten arkusz na jakąś stronkę, np. wyślijto.pl i podać link? będę wdzięczny :)

Zmieniony przez - R86 w dniu 2008-04-14 17:02:06

http://www.sfd.pl/R86_-_BLOG/SYLWETKA-t396397.html - moje postępy :) [HST]

'you can only get smarter playing a smarter opponent'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak tez będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie muszę się wysilić i podumac by to mialo rece i nogi
O rany co to będzie za katorga Obli czekam z niecierpliwością na Twoją propozycję, aż nie mogę sie doczekać pierwszego treningu na pakierni.
Radu już pisałem, że zgadzam się z Tobą w kwestii rozbudowy góry mojej lichej osoby Mam nadzieję, ze trening Obli sprawi, że wszystko ładnie ruszy do przodu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie brzucha - co lepsze??

Następny temat

PLAN NA MASE 2x W TYG

WHEY premium