SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Road_king/dziennik-redukcja,fotki i podsumo.str36-37

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no iziotnik na pewno wskazany
ale nie znam charakteru tych wysiłków więc tu nie wypowiadam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Co do suplementacji - proponuję dodatkowo 5gram kretki bezpośrednio po treningu.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bubby co masz na myśli mówiąc o charakterze wysiłku rowerowego? generalnie bardzo podobny do wysiłku przy bieganiu, praca wykonywana przez mięśnie podczas biegu jest nieco inna niż podczas jazdy na rowerze,ale ogólna charakterystyka wysiłku jest zbliżona. Serce oraz układ oddechowy pracują podobnie, podobne również zachodzą przemiany w organizmie.
Wuchta nie będzie za dużo tej kretki? czy mam tak brać w pierwszym tygodniu czy przez cały czas?
Dzisiejszy trening poszedł super. Przy kasie wpadłem na Anetę Florczyk (w Żorach dziś edycja Strongmanów), rzuciła mi autografem na karnecie z siłowni.
Bardzo ładna kobieta, drobniutka, myślałem, że jest większa, a tu wręcz przeciwnie. Tylko głos trochę niższy niż u kobiet.


Zmieniony przez - road_king w dniu 2008-04-05 14:22:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ja się z wuchtą nie zgodzę, choć możesz przeprowadzić ładowanie (osobiście nie stosowałem więc nie wiem czy jest lepiej z fazą ładowania czy bez) ale na lądowanie to przez okres minimum 5 dni chociaż 20g kreatyny na dzień

ale ąłdowanie wuchta na pewno będzie wiedział jak wykonac dokładnie więc nie produkuję się bo mogę się mylić

choć ja bym pojechał na 10g krety na dzień od początku do końca, jak zrobię kiedyś (a zrobię) z fazą ładowania to może zmienię zdanie


Road chodziło mi o to czy po płaskiej czy po górskich (intensywność) jak długo itepe

jak będzie to długo to ci owoce nie zaszkodzą na sylwetkę a iztotoniki wskazane wręcz

jak to maraton typu 40 km po autostradzie to woda/ izotonik stykną, ale to ty tu kolarz z praktyką jesteś więc powinieneś wiedzieć najlepiej czego potrzebujesz


P.S. nie zatańczyła ci na lodzie ?



Zmieniony przez - buby77 w dniu 2008-04-05 14:43:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
akurat lodowisko zamknęli
a co do roweru to maratony MTB są w teranie typowo górskim, czasami zdarza się coś bardziej płaskiego, ale generalnie są to górki, trasy od 60-80km, a bywa, że więcej. Czas trwania w zależności od trudności etapu od 2,5 do 3,5 godziny. Spalone kalorie to średnio kilka tysięcy, w Zawoji w tamtym roku pokazał pulsometr 6 tyś. spalonych kalorii w 3 godziny więc trochę sie człowiek napoci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
więc jedz co dają:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
Nie rób ładowania, nie ma sensu.

I tak tego nie odczujesz.

I więcej wazelinki dla Buby



--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eeeeee, to nie wazelinka, tylko oliwa z oliwek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Każdy cykl z kretką robię tak:
--- dzień treningowy:
5gram z rana na pusty żołądek
5gram przed treningiem
5gram po treningu

--- dzień bez treningu:
5gram z rana na pusty żołądek
5gram na 30minut przed obiadem.

Jeżeli mam 500gram na cykl to w dzień treningowy dodatkowo 5gram na 30minut przed odżywką białkową na noc.

Czy za dużo kretki? JEśli stosowałeś kiedyć stacka to zauważ ile tam jest kretki w różnej formie... Zwykłej kretki nie za dużo jeśli będziesz w dzień treningowy 15 i 10gram w bez treningu. Zasegurowałem abyś po treningu obowiązkowo włączył 5 gram kiedy to mięśnie szybciej wchłonią kretkę wraz z np. ribozą.
Tak ja stosuję...

Pozdro

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2008-04-06 09:26:45

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
po treningu fakt wchłoną może i szybciej ale nie więcej
a warto wykorzystać z stacku kreatynowego substancje pobudzające i dać go przed treningiem w celu uzyskania lepszej jakości owego treningu
można też dać po nie ma problemu, ale ten dodatkowy plusik pobudzający przemawia za wrzuceniem go przed treningiem, chyba ze mamy jakieś "kopacza" innego

a mono czy rano czy po treningu nie będzie robiło żadnej różnicy więc jak wygodniej


no i jakie z ciebie bydle jest, grubo ponad seta, więc trzeba wszystkiego więcej

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2008-04-06 12:00:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie brzucha - co lepsze??

Następny temat

PLAN NA MASE 2x W TYG

WHEY premium