Brian Johnson znany również jako Liver King przyznał, że kłamał na temat stosowania sterydów. Po tym, jak wyciekł e-mail z rozpiską jego cyklu, musiał wydać oświadczenie i przeprosić za kłamstwa. Powiedział, że jest mu wstyd za wprowadzanie ludzi w błąd.

 „Nagrywam ten film, aby przeprosić, bo spie***yłem. Tak, brałem sterydy. Mogę winić tylko siebie. Zrobiłem to i to było złe. Poprawię się”.

Polecamy również: Brian Johnson “Król wątroby”

"Król wątroby" stał się bardzo popularny w ciągu ostatniego roku. Wszystko za sprawą spożywania surowego mięsa, w tym podrobów, stąd jego ksywka. Deklaruje też, że żyje zgodnie z zasadami naszych przodków. Promuje też zdrowy tryb życia i wartości rodzinne. Oprócz swojej niekonwencjonalnej diety, Johnson ma świetną, wysportowaną sylwetkę i przez cały czas twierdził, że jego ciało jest całkowicie naturalne. Przez cały czas odpierał zarzuty stawiane mu przez ludzi z branży fitness i szedł w zaparte, że nigdy nie stosował nielegalnych wspomagaczy.

Po wycieku e-maila z rozpiską jego cyklu sterydowego, wiele osób było zaskoczonych, gdy okazało się, że gwiazda mediów społecznościowych wydaje miesięcznie ponad 11 000 USD na hormon wzrostu. 

„W pełni przyznaję, że spieprzyłem. Wszystko, co mogę teraz zrobić, to wziąć na siebie całkowitą odpowiedzialność i być lepszym człowiekiem”.

Co dalej z Brianem Johnsonem i jego wierną rzeszą fanów wierzącą w jego naturalność? W nadchodzących miesiącach “Król wątroby” ma nadzieję odzyskać zaufanie opinii publicznej po tym, jak otwarcie przyznał się do stosowania sterydów. Jesteście zaskoczeni?

https://youtu.be/q_Vd7i4ZpgA

Komentarze (14)
Bull

a nie wygląda...

3
gokuson

Jestem w szoku, na instagramie wszystko jest prawdziwe.

3
Bull

W życiu bym go nie podejrzewał o sterydy. Kto jak kto, ale on?

5
gokuson

Czyli zupełnie niepotrzebnie łapałem kury i jadłem na surowo,
w tym czasie metanabol zdążył się przeterminować.

7
F1.08

To teraz czekamy az przyzna sie tez najwiekszy "natural" jaki pozostal czyli Mike Titan O'Hearn :-D

3
lordknaga

jak ktos mysli ze taki stary dziad jak on czy o hearn sa naturalni bo trenuja 59 lat i zaczeli jak byli jeszcze plemnikami to gratulacje. wszyscy ci internetowi celebryci to klamcy, ktorzy zyja z robienia w wala swoich followersow i lokowania produktow. niech jeszcze liwer king przyzna do tego implantu absa, ktory ma. jego mozna ogladac jako klauna w cyrku, za friko dostarcza rozrywki, nic wiecej.

3
gokuson

Takie czasy, oszust z instagrama wiarygodniejszy niż naukowiec. Fakt że spada IQ ludzkości. Nawet o 7 punktów na pokolenie... nie pomaga.

2
FighterX

Generalnie problemem nie jest to, że brał (bo to było oczywiste). Problemem jest raczej w jaki sposób zaplanował wszystko (czego sterydy były również siłą napędową), od kupionych 65tys followersow na początku zbudował following rzędu kilku milionów śledzących aby sprzedawać więcej swoich suplementów. Dodatkowo te przeprosiny to jakiś żart, wszystko nagrane i reżyserowane, tak jak cała postać „Liver King”. Problemem jest raczej, to jak się obnosił ze wszystkim aby sprzedawać, a nie „pomagać” zgodnie z tym co mówił w każdym wywiadzie oraz przeprosinach.

2
lordknaga

usa i powinni z nim do sadu cisnac, jak ludzi w wala robil.

0
FighterX

Zapewne do tego dojdzie.

1
rarytas1

11 000 USD miesięcznie na hormon wzrostu (: aż przysiadłem. Gdy wydawałem 500 PLN na sterydy uważałem że to za dużo :)

1
avo 21

No pacz jestem w szoku a tak wierzyłem

0
Gorgor

Nie wiem co jest bardziej żenujące - ludzie, którzy wierzyli w jego brednie i napełniali mu kieszeń czy jego "przeprosiny".

0
lodzianin1

Promował się na prymitywa ale promować się nie musiał

0