SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co na dolny grzbiet gdy przysiady na każdym treningu?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3084
Bede robił niedługo mój trzeci cykl HST i chciałbym spróbować robić przysiady ze sztangą na każdym treningu. Jakie ćwiczenie na dolny grzbiet mam wybrać żeby nie obciążać zbytnio kręgosłupa? Bo MC i przysiady na 1 treningu to za cieżko dla moich pleców. Mam 22 lata

Pisanie prac z ekonomii: http://pisanieprac-ekonomia.pl/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
UNOSZENIE TUŁOWIA Z OPADU
pierw bez obciazenia poxniej se zlap jakis talerz 10-15kg i jedziesz
w atlasie cwiczen to masz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6051
Nic nie zastapi MC
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14914
J/w

Spróbuj MC co drugi trening.

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3084
To to ja wiem że MC rządzi ale chciałbym nad udami popracować. Jak na 1 treningu robie przysiadi i MC to czuje potem dyskomfort w plecach wiec nawet co drugi tydzien odpada.

Pisanie prac z ekonomii: http://pisanieprac-ekonomia.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1348
możesz sobie odpuścić ćwiczenia na dolny grzbiet po ciężkich przysiadach, ponieważ siady wystarczajaco wzmocnią "krzyż", może w inny sposób niż ciągi ale i tak to wystarczy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1163
nie chce zakladac specjalnie nowego tematu dlatego napisze tutaj. Jabolcokk podal ciekawe cwicznie chcialbym je wykonywac ale nie mam odpowiedniej laweczki. Czy mógłby mi ktoś wysłać jakiś link z taką ławeczką bo nie moge znaleźć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30962
ja masz asekuranta to na każdej ławce to zrobisz

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1163
wlasnie chodzi o to ze cwicze sam :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1907 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8317
Ja robilem przysiady co trening i MC co drugi dzien.
Nie wytrzymaly mi kolana a nie grzbiet.
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3817
W klasycznym MC bardzo mocna zaangazowane sa uda wiec mozna robic to cwiczenie zamiennie z przysiadami. Ja w treningu HST przy przysiadach stosuje MC ale na prostych nogach, wtedy odciazam prostownik a najbardziej pracuje 2-głowe ud ktore przy siadach sa znowu mniej angazowane.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening hst poniżej godziny jak duze ma to znaczenie

Następny temat

HST (definicja)

Shoty
Polecane artykuły