SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przysiady na jednej nodze

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
witam, słyszałem że przysiady na jednej nodze to jedno z ćwiczeń przy których można sobie najszybciej napytać kontuzji , czy ktoś kto miał doświadczenia z tym może się wypowiedzieć ? pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
Podobnie jak można sobie zrobić krzywdę z obciążeniem zbyt ciężkim, czy to znaczy, że sztangi są złe? To jest trening siłowy, trzeba przystosowywać powoli organizm do obciążeń. A jak ktoś myśli, że ćwiczenie bez siłowni to łatwe i szybko sobie machnie to może postarać się o kontuzję.

A co różnych mądrości na temat rzekomej szkodliwości tego ćwiczenia samego w sobie to bardziej ufam panu Sommerowi, który trenował setki osób łącznie z profesjonalistami, niż domorosłym teoretykom od fizjologii ruchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
Robię takie przysiady i nie czuję żeby mnie coś bolało. Ale też nie od tak zaczynałem je robić. Najpierw przysiadałem stopniowo z tyg na tydzień na ławeczce i zwiększałem liczbę powt. Teraz robię po 10 bez ławeczki. 2-3 miesiące nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja a trening domatora

Następny temat

Trening nóg w domu!

WHEY premium