Na Instagramie wyrosła kolejna gwiazda fitness. Jest nią dwudziestopięcioletnia Qimmah Russo, Amerykanka z Nowego Jorku. Jej umięśniony, brzuch i świetna sylwetka przez cały rok przyciąga tłumy fanów. W tej chwili jej profil obserwuje ponad milion osób. We wczesnej młodości Qimmah grała w koszykówkę. Okazało się, że jest utalentowana i już w college'u dołączyła do profesjonalnej drużyny. Jednak kobieta zmienną jest i po zakończeniu szkoły, straciła zainteresowanie piłką, a zwróciła uwagę na podnoszenie ciężarów i to właśnie tutaj postanowiła spróbować swoich sił.

Nigdy nie żałowała tej decyzji. Zbudowała niesamowitą sylwetkę i wypracowała silną pozycję w modelingu i branży fitness. Po tym, jak zorientowała się, jak wielki wywiera wpływ na ludzi, zdecydowała się na pomóc innym w dążeniu do bycia fit. Na swoim profilu na Instagramie udziela rad dotyczących odpowiedniego odżywiania i trenowania.

Jak wyglądają jej treningi? Qimmah zwraca uwagę na poszczególne partie ciała, jak wyglądają i jak reagują na ćwiczenia. Jeśli widzi, że coś nie działa, tak jak powinno, zwiększa intensywność treningu lub zupełnie zmienia ćwiczenia. Nie jest wielkim fanem maszyn do cardio i woli podnoszenie ciężarów. Uwielbia wszelkiego rodzaju przysiady. Z tego powodu często nazywają ją w siłowni Quadzilla. Po trzech zestawach 8-12 powtórzeń w ciągu 30 sekund stara się zrobić jak najwięcej powtórzeń.

Dieta Qimmah nie jest mocno restrykcyjna, ale trzyma się zasad zdrowego odżywiania, aby przez cały rok mieć smukłą sylwetkę. Jeśli chcecie coś wiedzieć więcej o niej samej, to możemy podpowiedzieć, że lubi horrory, dużo żartować i często się zakochuje w różnych rzeczach. Lubi też dużo jeść w zdrowym tego słowa znaczeniu. Nie pije i nie pali. Więcej informacji na pewno znajdziecie na jej Instagramie.

Komentarze (0)