SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zambo Return`s/Dziennik-Round 3 str 16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
Oto trening jaki planuje zrobic.Jesli ktos ma jakies uwagi to prosze smialo pisac.

Dzien 1:
Klatka piersiowa:
1.Wyciskanie glowa w gore
2.Wyciskanie na poziomej lawce
3.rozpietki

Biceps i triceps:
1.unoszenie ramion ze sztanga w ss. z francuskim wyciskaniu w lezeniu
2.unoszenie ramion na modlitewniku
3.wyciskanie w waskim uchwycie na triceps

Dzien 2:

Nogi:
1.przysiady
2.wykroki ze sztanga na barkach
3.wspiecia na palce ze sztangielka

Przedramiona:
1.zginanie nadgarstkow nachwytem w ss.z zginaniem podchwytem

Dzien 3:

Plecy:
1.podciaganie sztangielki w opadzie
2.Martwy ciag
3.szrugsy ze sztanga trzymana z przodu

Barki:
1.Podciaganie sztangi wzdluz tlowia
2.unoszenie sztangielek bokiem w opadzie


Adnotacja:
Trening moze ulec jeszcze zmianom bo czekam na wyciag ktory zamowilem.Takze w razie jakis zmian to jeszcze napisze.

Mile widziane komentarze ale te uzasadnione!!

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
Nie ma niczego na dwugłowe uda.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
wlasnie jak dojdzie mi wyciag to bedzie. bo tak to ciezko cos zrobic co dobrze by prztrenowalo ta czesc.

Martwy troche dziala na dwuglowe.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46894
specjalista nie jestem, ale ja bym dodał jeszcze jedno ćwiczenie na łydki np: wspięcia siedząc.

W tym ćwiczenie nie trzeba żałować kg, wtedy efekt jest bardzo dobry i łydki ładnie obrastają w dodatkowe mięso.

A no nogi jeszcze jak kolega pisze dasz na 2 głowy coś w połączenie z wykrokami w SS i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
ok jak przyjdzie ten nieszczesny wyciag to dwuglowe beda.
a lydki moge dolozyc ale wydaje mi sie ze sa juz stymulowane przy przysiadach

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46894
zgadza się działają mocno przy siadach i mc , ale na moje nie zaszkodzi dać dodatkowego ćwiczenia. Nie wiem jak u ciebie to wygląda, ale u mnie ta partia jest oporna. I zauważam jej wzrost dopiero jak konkretnie się da do pieca.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
Pyza co Ty dajesz nogi jak kloce

Zambo nie czytałem dokładnie całego bloga ale który mikrocykl juz robisz??? i jak Ci dzie??? powodzenia...bede lukał

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
Teraz dopiero zaczynam kolejny cykl treningowy.Jakim jest split.j/w.
i wlasnie sobie tak pomyslalem czy by nie zrobic na nim czegos podobnego jak hst.tylko ze zaczne od 16powt a skoncze na 8.
czyli.16,10,8
oprocz tego zrobie chyba normalnie pomiary maksow na tych wlasnie powt


Zapraszam wszystkich do komentowania.moze jakies zdobede nowe wiadomosci dot treningu.


wszystkiego bede robi standardowo po 10-12 serii na duze partie i 6-8na male

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2008-04-05 13:02:05

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
ja bym tak zrobił właśnie

załóżmy, że splitem polecisz z 8 tgodni
to maxy dałbym tak z 6 tygodniu.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
Zambo a jakby dac 15-12-9 , 12-10-8 lub 12-9-6??? oczywiście daje przykłady bo nie wiem jaka ilośc powt. dobrze na Ciebie działa

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-04-05 13:35:58

"Miota nim jak szatan..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o rady dopiero zaczynam

Następny temat

POMOC Z TRENINGIEM PROSZE

electro
Polecane artykuły