Wkoncu zdalem sie na odwage i zalozylem dziennik gdyz bedzie to dla mnie motywacja a podrugie bede mial tutaj moje postepy lub ich braki.a wiec tak:
Dieta:Diety niestety takowej niemam gdyz brak funduszy:(ale codziennie staram sie jesc tak z 5-6 posilkow dziennie.Te posilki wygladaja mnie wiecej tak:
sniadanie-platki+mleko+rodzynki+banan
posilek wszkole-2 bulki z wrzywami lub szynka
obiad-to co mama ugotuje:/
posilek przedtreningowy-jogurt+banan+ 2 kanapki z warzywami lub wedlina
posilek potreningowy-ryz+najczesciej powidla sliwkowe czasem zjakas salatka lub rybka
kolacja-jajecznica z 4 jaj calych
Wyniki silowe:
wyciskanie lezac-77kg
martwy ciag-ok 100kg
przysiad-nierobilem do tej pory
Plan treningowy ulozony przez Michaila kturemu bardzo dziekuje-
Poniedzialek:bicepsy-tricepsy-brzuch
uginanie ramion ze sztnga podchwytem stojac-12,9,6,6 powtorzen
wyciskanie francuskie sztangi siedzac-12,9,6,6
uginanie ramion ze sztangielkami chwyt mlotkowy oburacz stojac-6,6,6,6
wyciskanie francuskie sztangielki jednoracz w lezeniu-6,6,6,6
brzuszki-3xMAX
unoszenie nog wlezeniu na lawce-3xMAX
Wtorek-nogi-przedramiona
przysiady ze sztanga-12,9,6,6,6
uginanie nogi z linka dolnego wyciagu-12,9,6,6,6
przysiady wykroczne sztangielkami-6,6,6,6
wspiecia na palce-15,12,9,9
uginanie nadgarstkow sztanga podchwytem-15,10,10
uginanie nadgarstkow sztanga nadchwytem-15,10,10
Sroda-barki-kaptur-brzuch
Wyciskanie sztngielek wgore siedzac-12,9,6,6
unoszenie sztangielek bokiem wgore stojac-6,6,6,6
szrugsy sztangielkami-12,9,9,9
unoszenie sztangielek bokiem wopadzie tulowia-6,6,6,6
brzuszki-3xMAX
unoszenie nog wlezeniu na lawce-3xMAX
czwartek-wolne
piatek-plecy
podciaganie sztangi wopadzie tulowia nachwytem-9,6,6,6
podciaganie sztangi wopadzie tulowia podchwytem-6,6,6,6
wioslowanie sztangielka-6,6,6
martwy ciag nachwytem-12,9,6,6
sobota-klata-brzuch
wyciskanie sztangi lawka pozioma-12,9,6,3
rozpietki sztangielkami lwka pozioma-6,6,6,6
wyciskanie sztangielek lawka skosna-9,6,6
rozpietki sztangielkami lawka skosna-6,6,6
brzuszki-4xMAX
unoszenie nog wlezeniu na lawce-4xMAX
fotki zapodam wieczorem lub jutro bo musze zrobic:)
acha moim celem jest zeby do wakacji wazyc ok.80kg
wymiary podam wieczorem
mozna sie wpisywac:)
Krzysztof Piekarz
wroce moze tak pod koniec wakacji jak dobrze pojdzie
pzdr
a oto
Ciekawie sie zapowiada