SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jarek919 dziennik-cel do wakacji:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74752
Witam
Wkoncu zdalem sie na odwage i zalozylem dziennik gdyz bedzie to dla mnie motywacja a podrugie bede mial tutaj moje postepy lub ich braki.a wiec tak:

Dieta:Diety niestety takowej niemam gdyz brak funduszy:(ale codziennie staram sie jesc tak z 5-6 posilkow dziennie.Te posilki wygladaja mnie wiecej tak:
sniadanie-platki+mleko+rodzynki+banan
posilek wszkole-2 bulki z wrzywami lub szynka
obiad-to co mama ugotuje:/
posilek przedtreningowy-jogurt+banan+ 2 kanapki z warzywami lub wedlina
posilek potreningowy-ryz+najczesciej powidla sliwkowe czasem zjakas salatka lub rybka
kolacja-jajecznica z 4 jaj calych

Wyniki silowe:
wyciskanie lezac-77kg
martwy ciag-ok 100kg
przysiad-nierobilem do tej pory

Plan treningowy ulozony przez Michaila kturemu bardzo dziekuje-

Poniedzialek:bicepsy-tricepsy-brzuch
uginanie ramion ze sztnga podchwytem stojac-12,9,6,6 powtorzen
wyciskanie francuskie sztangi siedzac-12,9,6,6
uginanie ramion ze sztangielkami chwyt mlotkowy oburacz stojac-6,6,6,6
wyciskanie francuskie sztangielki jednoracz w lezeniu-6,6,6,6
brzuszki-3xMAX
unoszenie nog wlezeniu na lawce-3xMAX

Wtorek-nogi-przedramiona
przysiady ze sztanga-12,9,6,6,6
uginanie nogi z linka dolnego wyciagu-12,9,6,6,6
przysiady wykroczne sztangielkami-6,6,6,6
wspiecia na palce-15,12,9,9
uginanie nadgarstkow sztanga podchwytem-15,10,10
uginanie nadgarstkow sztanga nadchwytem-15,10,10

Sroda-barki-kaptur-brzuch
Wyciskanie sztngielek wgore siedzac-12,9,6,6
unoszenie sztangielek bokiem wgore stojac-6,6,6,6
szrugsy sztangielkami-12,9,9,9
unoszenie sztangielek bokiem wopadzie tulowia-6,6,6,6
brzuszki-3xMAX
unoszenie nog wlezeniu na lawce-3xMAX

czwartek-wolne

piatek-plecy
podciaganie sztangi wopadzie tulowia nachwytem-9,6,6,6
podciaganie sztangi wopadzie tulowia podchwytem-6,6,6,6
wioslowanie sztangielka-6,6,6
martwy ciag nachwytem-12,9,6,6

sobota-klata-brzuch
wyciskanie sztangi lawka pozioma-12,9,6,3
rozpietki sztangielkami lwka pozioma-6,6,6,6
wyciskanie sztangielek lawka skosna-9,6,6
rozpietki sztangielkami lawka skosna-6,6,6
brzuszki-4xMAX
unoszenie nog wlezeniu na lawce-4xMAX

fotki zapodam wieczorem lub jutro bo musze zrobic:)
acha moim celem jest zeby do wakacji wazyc ok.80kg
wymiary podam wieczorem
mozna sie wpisywac:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74752
ja narazie zawieszam swoj dziennik gdyz niejest mi narazie potrzebny wroce moze tak pod koniec wakacji jak dobrze pojdziepzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15083
Powodzonka czekam na foty i wymiary;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74752
nom wymiary ifotki beda moze jeszcze dzisiaj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74752




1 zdjecie

Zmieniony przez - jarek919 w dniu 2008-03-09 19:43:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Będę śledził i umacniał w osiągnięciu celu.
Plan widać fachowa dłoń
Co do diety (podstawa Naszego sportu) to po siłowni przydałoby się więcej białka. Ryż ok ale dobre źródło białka to podstawa - jajka, twaróg, pierś z kuraka,rybka.
Z funduszami to różnie wiadomo. Ćwicz systematycznie dużo jedz i będziemy obserwować jak reaguje organizm i wprowadzali korekty na bieżąco.
Powodzenia.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74752
Wuchta34-dzieki trening jest poprostu za***i*** cwiczylem na nim juz tydzien i jest pompa wchu*** a oto moje wymiary:
staz-10,5 miesiaca
wiek-16
wzrost-181
waga-73-74kg
biceps-33cm
przedramie31cm
lydka-37cm
udo-55cm
pas nad pempkiem-83,5cm
klata-nieumiem sam zmierzyc
to wszystko jak narazie moze znajde jakies fotki to powzucam

Zmieniony przez - jarek919 w dniu 2008-03-09 20:06:01
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
do wakacji 3kg?
tyle to w 4tygodnie spokojnie przy dobrej diecie, odpowiednim rozłożeniu WW/T

dopracuj dietę, dogadaj się z rodzicami?
musisz to jakoś rozplanować!

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
życze powodzenia, bede zaglądał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74752
King89-do wakacji chce wazyc ok 80kgwiec jeszcze mi zostalo 6,5 kg.Jak niecwiczylem to wazylem ok.60kg
Russell 88-dzieki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74752
wlsanie niedawno wrucilem ze szkoly:/na silownie pewnie pujde ok.19.00 a teraz wlasnie wcinam sobie winogronko zielone jogurt bakoma 7zboz i banana:)wypiske z treningu dam jak skoncze trening:):)pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
Siema;) Będę zaglądał Ciekawie sie zapowiada wpadnij do mnie:D

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam! jak wykonuje się płytkie przysaidy?

Następny temat

Ocena treningu

electro
Polecane artykuły